Chocerady - Bílé Podolí 3:1 (2:0)

Domácí se od prvních minut snažili potvrdit bod přivezený z Libodřic. Ve hře o záchranu je mohla udržet jedině výhra. V páté minutě z trestného kopu střelou podél zdi Kodad rozjásal domácí diváky poprvé. Po několika šancích Šmejkala a Platila se ve 20. minutě ujala až kolmice Kuželky na Dana Brožka, gólman Červinka i přes včasné vyběhnutí byl bez šance - 2:0. Hosté přijeli s brejkovou taktikou, ta jim ale až na dvě šance během půle vůbec nevycházela.

Domácí pověstni svým ospalým nástupem do druhého poločasu tentokrát překvapili. Nejen, že si úvod pohlídali, navíc po centru Kodada Šmejkal hlavou dal na tři nula. Naděje Podolí se v tu chvíli zdála mizivá. Chocerady se však uspokojily, polevily v důrazné hře a hosté se dostávali zpět do hry. V 65. minutě po trestném kopu do šibenice snížili na rozdíl dvou gólů. Chocerady se začaly strachovat o výhru, další šance na obou stranách zůstaly nevyužity, a tak důležité body zůstaly v Choceradech.

"I přes velkou marodku se tým dokázal připravit, ale záchrana je stále ještě v nedohlednu," řekl choceradský kouč Milan Malý.

Branky: 5. Kodad, 20. Brožek, 50. Šmejkal - 65. Bíža. Rozhodčí: Nepraš - Gaži, Kubíček. Diváků: 60. Poločas: 2:0. Chocerady: Holub - Vycpálek, Tusjak, Burcev, Mařinec - Kadlec(70. Javůrek), Brožek, Kuželka, Kodad - Šmejkal, Platil.