Chocerady boj o záchranu nevzdávají

Chocerady/ O zasloužených bodech pro domácí rozhodla větší vůle po vítězství.

10.5.2008

O zasloužených bodech pro domácí rozhodla větší vůle po vítězstvíFoto: Deník/ Petr Roubíček

Chocerady – Slavia Jesenice 2:0

O zasloužených bodech pro domácí rozhodla větší vůle po vítězství. Úvodní branku vstřelil S. Svoboda po dlouhém pasu Očenáše. Choceradští měli dalších několik šancí, ale mířili nepřesně. Hosté se prakticky k ničemu nedostali. Důležitou výhru pečetil deset minut před koncem hlavičkou Říčař.
„Tento zápas jsme potřebovali nutně vyhrát, jestli se ještě chceme pokusit zachránit soutěž. Po špatných začátcích do poločasů jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem a v koncovce jsme byli lepším celkem,“ uvedl choceradský trenér Jiří Schüller.

Branky: 30. S. Svoboda, 80. Říčař. Rozhodčí: Berovič. ŽK: 2/3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Chocerady: Bouček – Novák, Tusjak, Říčař, Benák – Zbyněk Šimek, Očenáš, M. Svoboda, Klír – S. Svoboda, Kuželka.

Autor: Petr Roubíček