VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, ligy, divize a krajské soutěže

Střední Čechy - Mládežnické fotbalové soutěže v ligách, divizích, ale i kraji mají za sebou další díl podzimní části mistrovské soutěže. V divizi dorostu A si stále dobře vede 1. FK Příbram B, který nadělil Českému Krumlovu osm branek a stále zůstává neporažen. Na druhé straně v divizi C se z prvního vítězství radoval FK Kolín, který tak opustil dno tabulky.

22.9.2009 1
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

Česká liga dorostu
7. kolo: Jablonec – Teplice B 4:1 (starší), 6:2 (mladší), Meteor Praha – Motorlet 1:3, 2:2, Ml. Boleslav B – Bohemians 1905 B 0:2, 1:1, Liberec – Sparta Praha B 3:2, 2:2, Pardubice – Hr. Králové B 0:0, 2:1, České Budějovice B – Most B 5:0, 4:1, Dukla Praha – Sezimovo Ústí 0:1, 1:1, Plzeň B – Slavia Praha B odloženo.
Starší
1. Liberec 7 6 0 1 20:10 18
2. Jablonec 7 5 1 1 16:10 16
3. Pardubice 6 4 1 1 16:2 13
4. Motorlet 7 4 1 2 10:9 13
5. Teplice B 7 4 1 2 14:15 13
6. Hr. Králové B 7 3 3 1 9:7 12
7. Plzeň B 6 3 2 1 9:6 11
8. Dukla Praha 7 3 0 4 7:9 9
9. Ml. Boleslav B 7 2 1 4 14:11 7
10. Bohemians 05 B 7 2 1 4 9:9 7
11. Č. Budějovice B 6 2 0 4 10:13 6
12. Sparta Praha B 7 2 0 5 10:15 6
13. Sezimovo Ústí 7 2 0 5 7:17 6
14. Slavia Praha B 4 1 2 1 2:2 5
15. Most B 7 1 2 4 7:21 5
16. Meteor Praha 7 1 1 5 6:10 4
Mladší
1. Jablonec 7 6 0 1 28:9 18
2. Motorlet 6 4 2 0 13:7 14
3. Liberec 7 3 3 1 17:9 12
4. Dukla Praha 6 3 3 0 5:2 12
5. Bohemians 05 B 6 3 2 1 15:10 11
6. Pardubice 6 3 1 2 13:7 10
7. Ml. Boleslav B 7 2 3 2 10:7 9
8. Meteor Praha 7 2 3 2 8:9 9
9. Sparta Praha B 7 2 2 3 11:11 8
10. Plzeň B 6 2 2 2 12:16 8
11. Teplice B 6 2 1 3 12:15 7
12. Sezimovo Ústí 7 1 3 3 9:17 6
13. Č. Budějovice B 6 1 2 3 9:16 5
14. Hr. Králové B 7 1 0 6 4:17 3
15. Most B 7 0 1 6 10:24 1
16. Slavia Praha B do bojů nezasáhla

Česká divize dorostu
Skupina A
7. kolo: SKP České Budějovice – Písek 2:2 (starší), 5:1 (mladší), Příbram B – Český Krumlov 8:1, 4:0, Prachatice – Motorlet B 1:2, 1:3, Benešov – Domažlice 3:0, 2:0, Klatovy – Strakonice 1:3, 2:4, Hořovicko – Rokycany 2:2, 0:8, Vlašim – Vejprnice 1:2, 1:5.
Starší
1. SKP Budějovice 6 4 1 1 13:6 13
2. Příbram B 6 3 3 0 17:5 12
3. Strakonice 6 4 0 2 16:9 12
4. Motorlet B 6 4 0 2 10:9 12
5. Písek 6 3 2 1 16:7 11
6. Vejprnice 6 3 1 2 11:10 10
7. Prachatice 6 3 1 2 9:10 10
8. Hořovicko 6 2 2 2 8:13 8
9. Benešov 6 2 1 3 14:16 7
10. Rokycany 6 1 3 2 14:14 6
11. Klatovy 6 2 0 4 13:16 6
12. Český Krumlov 6 1 2 3 6:14 5
13. Vlašim 6 1 0 5 6:14 3
14. Domažlice 6 0 2 4 4:14 2
Mladší
1. Vejprnice 6 5 1 0 30:2 16
2. Příbram B 6 4 1 1 16:6 13
3. SKP Budějovice 6 4 1 1 14:4 13
4. Vlašim 6 4 0 2 11:7 12
5. Rokycany 6 3 2 1 15:4 11
6. Motorlet B 6 3 1 2 12:6 10
7. Domažlice 6 3 1 2 7:11 10
8. Benešov 6 3 1 2 8:14 10
9. Strakonice 6 3 0 3 15:12 9
10. Klatovy 6 3 0 3 11:13 9
11. Písek 6 1 1 4 5:10 4
12. Český Krumlov 6 1 1 4 7:15 4
13. Prachatice 6 0 0 6 3:25 0
14. Hořovicko 6 0 0 6 2:27 0
Skupina B
7. kolo: Junior Praha – Varnsdorf 3:0, 1:3, Karlovy Vary – Libuš 0:1, 2:1, H. Měcholupy – Sokolov 1:6, 1:5, Loko Česká Lípa – Most 1:1, 1:2, Roudnice – Meteor Praha B 1:2, 0:1, Vikt. Žižkov – Ústí n. L. 1:3, 5:0, Arsenal Česká Lípa – Kladno 0:2, 1:3.
Starší
1. Sokolov 6 6 0 0 35:4 18
2. Kladno 6 5 1 0 21:3 16
3. Meteor Praha B 6 5 0 1 17:7 15
4. Ústí n. L. 6 4 1 1 20:10 13
5. Vikt. Žižkov 6 3 1 2 15:8 10
6. Junior Praha 6 3 0 3 11:9 9
7. Most 6 2 2 2 7:10 8
8. Libuš 6 2 1 3 6:12 7
9. Ars. Č. Lípa 6 1 2 3 12:16 5
10. Roudnice 6 1 1 4 6:13 4
11. H. Měcholupy 6 1 1 4 8:19 4
12. Varnsdorf 6 0 3 3 6:13 3
13. Karlovy Vary 6 1 0 5 7:23 3
14. Loko Č. Lípa 6 0 3 3 3:27 3
Mladší
1. Sokolov 6 6 0 0 33:4 18
2. Ústí n. L. 6 5 0 1 23:7 15
3. Meteor Praha B 6 5 0 1 11:4 15
4. Vikt. Žižkov 6 4 2 0 25:7 14
5. Kladno 6 4 2 0 22:7 14
6. Libuš 6 3 0 3 24:8 9
7. Karlovy Vary 6 3 0 3 10:12 9
8. Ars. Č. Lípa 6 2 1 3 13:13 7
9. Junior Praha 6 2 0 4 10:18 6
10. Most 6 2 0 4 5:17 6
11. Roudnice 6 1 2 3 9:12 5
12. Varnsdorf 6 1 1 4 5:20 4
13. H. Měcholupy 6 0 0 6 3:26 0
14. Loko Č. Lípa 6 0 0 6 3:41 0
Skupina C
7. kolo: Čáslav – Jablonec B 0:3, 2:1, Kosmonosy – Rapid Liberec 1:1, 0:5, Olympia Hr. Králové – Litomyšl 3:0, 5:1, Nový Bydžov – Dvůr Králové 0:1, 2:1, Liberec B – Jičín 3:0, 2:0, Pardubice B – AFK Chrudim 1:0, 0:3, FK Kolín – Pěnčín/Turnov 2:0, 10:0.
Starší
1. Jablonec B 6 6 0 0 21:4 18
2. Rapid Liberec 6 4 1 1 15:7 13
3. Nový Bydžov 6 4 0 2 13:7 12
4. Liberec B 6 4 0 2 11:10 12
5. Dvůr Králové 6 4 0 2 10:9 12
6. AFK Chrudim 6 3 1 2 14:11 10
7. Ol. Hr. Králové 6 3 0 3 15:11 9
8. Pardubice 6 2 1 3 8:9 7
9. Kosmonosy 6 0 6 0 8:8 6
10. Čáslav 6 2 0 4 14:16 6
11. Pěnčín/Turnov 6 1 1 4 8:15 4
12. Jičín 6 1 1 4 7:15 4
13. FK Kolín 6 1 1 4 4:13 4
14. Litomyšl 6 1 0 5 8:21 3
Mladší
1. AFK Chrudim 6 5 1 0 20:5 16
2. FK Kolín 6 5 0 1 21:6 15
3. Nový Bydžov 6 5 0 1 16:7 15
4. Ol. Hr. Králové 6 4 0 2 22:7 12
5. Rapid Liberec 6 4 0 2 23:11 12
6. Jablonec B 6 4 0 2 16:6 12
7. Čáslav 6 4 0 2 16:19 12
8. Liberec B 6 3 0 3 12:6 9
9. Pardubice 6 3 0 3 11:14 9
10. Jičín 6 2 0 4 4:12 6
11. Kosmonosy 6 1 1 4 13:14 4
12. Dvůr Králové 6 1 0 5 6:17 3
13. Litomyšl 6 0 0 6 3:22 0
14. Pěnčín/Turnov 6 0 0 6 3:40 0

Česká liga žáků
7. kolo: Most – Slavia Praha 0:4 (starší), 1:3 (mladší), Jablonec – Liberec 2:2, 1:1, Sparta Praha – České Budějovice 1:2, 4:2, Plzeň – Pardubice 2:3, 2:1, Teplice – Příbram 5:1, 1:0, Sokolov – Hr. Králové 2:4, 2:2, Motorlet – Chrudim 2:2, 2:2, Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 1:3, 0:0.
Starší
1. Slavia Praha 7 7 0 0 35:1 21
2. Hr. Králové 7 5 2 0 20:10 17
3. Sparta Praha 7 5 0 2 27:11 15
4. Č. Budějovice 7 5 0 2 12:9 15
5. Teplice 7 4 1 2 18:13 13
6. Jablonec 7 3 3 1 9:7 12
7. Liberec 7 3 2 2 12:10 11
8. Motorlet 7 3 2 2 10:13 11
9. Plzeň 7 2 3 2 16:13 9
10. Ml. Boleslav 7 3 0 4 12:16 9
11. Pardubice 7 2 0 5 8:16 6
12. Bohemians 1905 7 2 0 5 8:19 6
13. Chrudim 7 0 5 2 11:16 5
14. Most 7 1 1 5 6:20 4
15. Příbram 7 1 0 6 13:23 3
16. Sokolov 7 0 1 6 6:26 1
Mladší
1. Slavia Praha 7 6 0 1 24:6 18
2. Hr. Králové 7 4 2 1 27:7 14
3. Bohemians 1905 7 4 2 1 16:1 14
4. Sparta Praha 7 4 2 1 21:11 14
5. AFK Chrudim 7 4 1 2 20:12 13
6. Teplice 7 4 1 2 13:5 13
7. Ml. Boleslav 7 3 3 1 9:6 12
8. Č. Budějovice 7 3 3 1 16:14 12
9. Příbram 7 4 0 3 13:13 12
10. Plzeň 7 3 0 4 11:15 9
11. Sokolov 7 2 1 4 10:21 7
12. Most 7 1 2 4 8:20 5
13. Liberec 7 1 2 4 7:19 5
14. Motorlet 7 0 3 4 7:16 3
15. Pardubice 7 0 2 5 6:21 2
16. Jablonec 7 0 2 5 5:26 2

Česká divize žáků
Skupina A
7. kolo: Prachatice – Beroun 1:2 (starší), 7:1, Vejprnice – Č. Budějovice B 0:4, 0:2, Příbram B – Sušice 9:0, 4:1, Prachatice – Podolí 2:4, 6:0, Tábor – Dukla Praha 1:1, 6:0, Hořovicko – Beroun 4:1, 0:3, Písek – Doubravka 0:0, 3:1, Plzeň B – Tachov 1:1, 4:0.
Starší
1. Příbram B 6 5 1 0 27:7 16
2. Doubravka 6 4 2 0 17:2 14
3. Č. Budějovice B 6 4 1 1 16:4 13
4. Dukla Praha 6 3 3 0 8:4 12
5. Sušice 6 3 1 2 11:17 10
6. Tábor 6 2 3 1 12:7 9
7. Písek 6 2 2 2 6:8 8
8. Plzeň B 6 2 1 3 6:8 7
9. Beroun 6 2 1 3 7:12 7
10. Tachov 6 1 3 2 13:16 6
11. Podolí 6 2 0 4 11:17 6
12. Hořovicko 6 1 2 3 10:13 5
13. Prachatice 6 1 0 5 8:20 3
14. Vejprnice 6 0 0 6 6:23 0
Mladší
1. Prachatice 6 6 0 0 42:6 18
2. Písek 6 5 1 0 19:6 16
3. Tábor 6 5 0 1 25:2 15
4. Č. Budějovice B 6 3 2 1 15:6 11
5. Podolí 6 3 2 1 9:9 11
6. Příbram B 6 3 1 2 12:6 10
7. Beroun 6 3 1 2 11:12 10
8. Plzeň B 6 2 2 2 14:12 8
9. Dukla Praha 6 2 2 2 10:10 8
10. Doubravka 6 1 1 4 6:15 4
11. Hořovicko 6 1 0 5 9:20 3
12. Sušice 6 1 0 5 8:26 3
13. Vejprnice 6 0 2 4 5:16 2
14. Tachov 6 0 0 6 1:40 0
Skupina B
7. kolo: Most B – Neratovice 2:1, 1:1, SK Rakovník – Česká Lípa 6:4, 0:1, Sparta Praha B – SK Kladno 1:3, 4:1, Ústí n. L. – Bohemians 1905 B 1:2, 1:2, Sokolov B – Meteor Praha 0:1, 0:1, Teplice B – Střešovice 1:4, 3:3, Děčín – Junior Praha 4:1, 3:4. Dohrávka: Junior Praha – Teplice B 3:4, 0:3.
Starší
1. SK Kladno 6 5 1 0 25:7 16
2. Meteor Praha B 6 5 0 1 19:6 15
3. Teplice B 6 4 0 2 19:11 12
4. Bohemians 05 B 6 4 0 2 12:10 12
5. Sparta Praha B 6 3 0 3 12:7 9
6. Neratovice 6 3 0 3 10:8 9
7. Střešovice 6 3 0 3 10:10 9
8. Ústí n. L. 6 3 0 3 13:16 9
9. Děčín 6 3 0 3 10:13 9
10. SK Rakovník 6 3 0 3 18:22 9
11. Most B 6 2 1 3 9:11 7
12. Česká Lípa 6 2 0 4 14:24 6
13. Junior Praha 6 1 0 5 9:22 3
14. Sokolov B 6 0 0 6 2:15 0
Mladší
1. Sparta Praha B 6 5 1 0 31:3 16
2. Bohemians 05 B 6 5 1 0 18:7 16
3. SK Kladno 6 4 1 1 22:11 13
4. Střešovice 6 4 1 1 14:10 13
5. Teplice B 6 3 3 0 17:6 12
6. Meteor Praha 6 3 2 1 15:6 11
7. Sokolov B 6 3 1 2 10:6 10
8. Česká Lípa 6 2 1 3 8:19 7
9. Děčín 6 2 0 4 8:17 6
10. Junior Praha 6 2 0 4 6:21 6
11. Most B 6 0 3 3 8:13 3
12. Ústí n. L. 6 1 0 5 6:13 3
13. Neratovice 6 0 2 4 6:19 2
14. SK Rakovník 6 0 0 6 3:21 0
Skupina C
7. kolo: Liberec B – Nymburk 4:0, 5:0, Slavia Praha B – Hr. Králové B 2:1, 7:0, Úpa – Náchod/Deštné 0:0, 1:4, Vikt. Žižkov – Vysoké Mýto 1:0, 2:4, Letohrad – Ml. Boleslav B 5:1, 0:6, Pardubice B – Nový Bydžov 1:3, 2:6, FK Kolín – Čáslav 2:0, 1:0.
Starší
1. Slavia Praha B 6 4 2 0 20:7 14
2. Letohrad 6 4 1 1 12:8 13
3. Náchod/Deštné 6 3 2 1 9:3 11
4. Vysoké Mýto 6 3 2 1 7:3 11
5. FK Kolín 6 3 1 2 14:12 10
6. Úpa 6 2 3 1 11:5 9
7. Vikt. Žižkov 6 2 3 1 8:5 9
8. Nový Bydžov 6 2 3 1 6:7 9
9. Hr. Králové B 6 2 2 2 8:8 8
10. Liberec B 6 2 0 4 9:10 6
11. Čáslav 6 2 0 4 5:16 6
12. Pardubice 6 1 1 4 9:12 4
13. Nymburk 6 1 1 4 4:12 4
14. Ml. Boleslav B 6 0 1 5 5:19 1
Mladší
1. Slavia Praha B 6 6 0 0 49:0 18
2. Vysoké Mýto 6 6 0 0 35:5 18
3. FK Kolín 6 5 0 1 22:16 15
4. Náchod/Deštné 6 4 1 1 34:11 13
5. Vikt. Žižkov 6 4 1 1 15:8 13
6. Nový Bydžov 6 4 0 2 21:18 12
7. Ml. Boleslav B 6 2 1 3 12:13 7
8. Hr. Králové B 6 2 0 4 15:24 6
9. Pardubice 6 2 0 4 13:23 6
10. Letohrad 6 2 0 4 7:20 6
11. Úpa 6 1 1 4 9:19 4
12. Čáslav 6 1 0 5 6:9 3
13. Liberec B 6 1 0 5 6:30 3
14. Nymburk 6 0 0 6 1:49 0

Dorost – Krajský přebor
7. kolo: SK Kladno B – SK Rakovník 5:1 (starší), 1:0 (mladší), Sp. Příbram – Novo Kladno 7:1, 2:1, Neratovice – AFK Kolín 9:0, 9:0, Sedlčany – Čelákovice 1:0, 2:3, Nymburk – Kročehlavy 0:0, 1:2, Pš. Mělník – Kutná Hora 6:1, 2:4, Brandýs/ Boleslav – Kralupy 8:1, 3:1, Poděbrady – Slaný 3:5, 2:1.
Starší
1. SK Kladno B 7 5 2 0 38:5 17
2. Sp. Příbram 7 5 1 1 26:9 16
3. Neratovice 6 5 0 1 21:6 15
4. Kročehlavy 7 4 2 1 12:5 14
5. Brandýs/Boles. 7 3 4 0 21:9 13
6. Nymburk 7 3 3 1 14:11 12
7. Čelákovice 7 3 1 3 11:6 10
8. SK Rakovník 7 3 1 3 16:12 10
9. Novo Kladno 7 3 1 3 13:25 10
10. Sedlčany 7 3 0 4 12:20 9
11. Slaný 6 2 1 3 16:16 7
12. AFK Kolín 7 2 1 4 9:33 7
13. Pš. Mělník 6 1 3 2 14:13 6
14. Poděbrady 7 0 3 4 10:18 3
15. Kralupy 7 0 1 6 6:29 1
16. Kutná Hora 6 0 0 6 6:28 0
Mladší
1. SK Kladno B 7 6 0 1 21:5 18
2. Neratovice 6 5 1 0 30:3 16
3. SK Rakovník 7 5 1 1 32:9 16
4. Sp. Příbra 7 5 0 2 21:9 15
5. Brandýs/Boles. 7 5 0 2 18:14 15
6. Poděbrady 7 5 0 2 12:15 15
7. Čelákovice 7 4 2 1 17:10 14
8. Sedlčany 7 3 2 2 23:14 11
9. Kročehlavy 7 3 2 2 10:8 11
10. Kutná Hora 6 3 0 3 10:15 9
11. Nymburk 7 2 0 5 9:13 6
12. Novo Kladno 7 1 1 5 10:17 4
13. Slaný 6 1 1 4 12:21 4
14. Pš. Mělník 6 0 1 5 3:17 1
15. Kralupy 7 0 1 6 2:25 1
16. AFK Kolín 7 0 0 7 3:38 0

Dorost – I. A třída
Skupina A
5. kolo: Lužná – Loděnice 3:1, Beroun – Rudná 7:1, Velvary – Vysoký Újezd 5:4, Hostouň – Nové Strašecí 4:1, Tn. Rakovník – Zdice 14:0, FC Mělník – Králův Dvůr 4:2, Klecany – Libiš 0:0.
1. Tn Rakovník 5 5 0 0 39:1 15
2. Beroun 5 5 0 0 17:5 15
3. Velvary 5 4 1 0 21:11 13
4. Hostouň 5 4 0 1 16:5 12
5. FC Mělník 5 4 0 1 12:9 12
6. Vysoký Újezd 5 3 0 2 14:14 9
7. Lužná 5 2 1 2 9:9 7
8. Rudná 5 2 0 3 9:14 6
9. Loděnice 5 1 0 4 4:11 3
10. Králův Dvůr 5 1 0 4 8:17 3
11. Nové Strašecí 5 1 0 4 7:17 3
12. Zdice 5 0 2 3 7:25 2
13. Libiš 5 0 1 4 1:13 1
14. Klecany 5 0 1 4 1:14 1
Skupina B
5. kolo: Velký Borek – Mn. Hradiště 1:5, Dol. Bousov – Krnsko 0:1, Milovice – Luštěnice 0:3, Čejetice – Pěčice 1:1, Semice – Sn. Poděbrady 2:2, Brandýs/Boleslav B – Všechlapy 12:0, Byšice – Bakov n. Jiz. 2:1.
1. Mn. Hradiště 5 5 0 0 20:5 15
2. Bakov n. J 5 4 0 1 20:4 12
3. Velký Borek 5 4 0 1 19:9 12
4. Krnsko 5 3 0 2 10:10 9
5. Čejetice 5 2 2 1 9:8 8
6. Pěčice 5 2 1 2 14:8 7
7. Byšice 5 2 1 2 14:13 7
8. Semice 5 1 3 1 17:12 6
9. Luštěnice 5 2 0 3 7:8 6
10. Sn. Poděbrady 5 1 2 2 7:17 5
11. Všechlapy 5 1 2 2 4:17 5
12. Milovice 5 1 0 4 6:14 3
13. Brandýs/Bol. B 5 1 0 4 20:31 3
14. Dol. Bousov 5 0 1 4 1:12 1
Skupina C
5. kolo: FK Kolín B – Jirny 2:3, Ovčáry – Malešov 0:5, Uhl. Janovice – Zeleneč 2:0, Velim B – Kouřim 5:1, Kunice – Pečky 6:0, Libodřice – Říčany 3:4, Český Brod – Polepy 5:3.
1. Kunice 5 5 0 0 21:0 15
2. Jirny 5 4 1 0 16:6 13
3. Velim B 5 4 0 1 18:5 12
4. Polepy 5 3 0 2 20:11 9
5. Uhl. Janovice 5 3 0 2 15:12 9
6. Pečky 5 3 0 2 14:13 9
7. Malešov 5 2 2 1 15:8 8
8. Zeleneč 5 2 1 2 10:8 7
9. Říčany 5 2 0 3 11:11 6
10. FK Kolín B 5 2 0 3 14:15 6
11. Český Brod 5 2 0 3 12:17 6
12. Ovčáry 5 1 0 4 9:28 3
13. Kouřim 5 0 0 5 10:28 0
14. Libodřice 5 0 0 5 4:27 0
Skupina D
5. kolo: Jankov – Podlesí 4:2, Lety – Milín 2:1, Týnec n. S. – Mirošovice 4:2, Sedlec/Prčice – Nový Knín 1:2, Votice – Jílové 1:0, Benešov B – Petrovice 7:1, Teplýšovice – Dobříš 0:1.
1. Dobříš 5 5 0 0 17:0 15
2. Jankov 5 3 1 1 15:8 10
3. Benešov B 5 3 1 1 13:8 10
4. Jílové 5 3 0 2 14:5 9
5. Týnec n. S 5 3 0 2 12:10 9
6. Nový Knín 5 3 0 2 14:16 9
7. Mirošovice 5 2 1 2 10:8 7
8. Votice 5 2 1 2 8:7 7
9. Milín 5 2 0 3 8:10 6
10. Sedlec/Prčice 5 2 0 3 7:10 6
11. Petrovice 5 1 1 3 10:12 4
12. Podlesí 5 1 1 3 6:13 4
13. Teplýšovice 5 1 0 4 9:14 3
14. Lety 5 1 0 4 5:27 3

Žáci – Krajský přebor
7. kolo: Velký Borek – Tn. Rakovník 3:0 (starší), 1:4 (mladší), Kosmonosy – Pš. Mělník 3:2, 3:0, Kutná Hora – AFK Kolín 6:0, 0:4, Králův Dvůr – Vlašim 2:0, 0:4, Lysá n. L. – Sp. Příbram 0:2, 4:1, Mn. Hradiště – SK Kladno B 0:1, 1:4, Brandýs/ Boleslav – Sedlčany 2:4, 1:5, Čelákovice – Benešov 0:2, 1:5. Dohrávka 2. kola: Tn. Rakovník – Mn. Hradiště 0:3, 4:0, Pš. Mělník – AFK Kolín 4:0, 3:1, Sp. Příbram – Vlašim 11:2, 3:0, SK Kladno B – Velký Borek 1:1, 3:0, Sedlčany – Králův Dvůr 9:1, 7:2, Benešov – Kutná Hora 2:0, 5:0, Čelákovice – Kosmonosy 2:4, 1:5, Brandýs/Boleslav – Lysá n. L. 4:0, 7:0.
Starší
1. Benešov 7 7 0 0 25:2 21
2. SK Kladno 7 6 1 0 24:2 19
3. Sedlčany 7 6 0 1 32:10 18
4. Velký Borek 7 4 3 0 15:7 15
5. Sp. Příbram 7 4 2 1 34:7 14
6. Brandýs/Boles. 6 4 0 2 14:9 12
7. Kutná Hora 7 3 0 4 13:13 9
8. Pš. Mělník 7 3 0 4 14:15 9
9. Kosmonosy 7 2 1 4 12:21 7
10. Králův Dvůr 7 2 1 4 9:40 7
11. Čelákovice 7 2 0 5 10:16 6
12. AFK Kolín 7 1 3 3 6:17 6
Lysá n. L. 7 2 0 5 6:17 6
14. Vlašim 7 2 0 5 8:20 6
15. Mn. Hradiště 6 1 0 5 5:17 3
16. Tn. Rakovník 7 0 1 6 6:20 1
Mladší
1. Benešov 7 7 0 0 45:3 21
2. Sedlčany 7 6 1 0 37:7 19
3. Vlašim 7 6 0 1 22:6 18
4. Pš. Mělník 7 5 0 2 22:9 15
5. AFK Kolín 7 4 1 2 19:9 13
6. Tn. Rakovník 7 4 1 2 16:6 13
7. Kosmonosy 7 4 1 2 17:9 13
8. SK Kladno 7 4 1 2 14:9 13
9. Čelákovice 7 4 0 3 17:15 12
10. Lysá n. L. 7 2 1 4 7:25 7
11. Sp. Příbram 7 2 0 5 10:13 6
12. Králův Dvůr 7 2 0 5 7:23 6
13. Brandýs/Boles. 6 1 0 5 9:17 3
14. Kutná Hora 7 1 0 6 7:24 3
15. Mn. Hradiště 6 0 0 6 2:32 0
16. Velký Borek 7 0 0 7 1:45 0

Žáci – I. A třída
Skupina A
5. kolo: Mníšek p. B. – Odolena Voda 0:0 (starší), 5:0 (mladší), Slaný – SK Rakovník B 0:1, 5:0, Sp. Kladno – Milín 5:1, 12:0, Mníšek p. B. – Nové Strašecí 1:3, 1:1, Brandýsek – Kralupy 0:5, 0:10, Odolena Voda – Dobříš 3:5, 1:1. Dohrávka: Slaný – Beroun 1:2, 2:2.
Starší
1. Sp. Kladno 5 5 0 0 30:5 15
2. SK Rakovník B 5 3 1 1 7:3 10
3. Kročehlavy 4 3 0 1 14:5 9
4. Dobříš 4 2 1 1 7:11 7
5. Beroun 3 2 0 1 8:7 6
6. Nové Strašecí 3 2 0 1 5:10 6
7. Mníšek p. B. 5 1 2 2 4:8 5
8. Odolena Voda 4 1 1 2 7:8 4
9. Slaný 4 1 0 3 9:7 3
10. Kralupy 3 1 0 2 7:6 3
11. Milín 4 0 1 3 7:24 1
12. Brandýsek 4 0 0 4 2:13 0
Mladší
1. Slaný 4 3 1 0 23:3 10
2. Dobříš 4 3 1 0 23:5 10
3. Sp. Kladno 5 3 1 1 22:5 10
4. Odolena Voda 4 3 1 0 18:2 10
5. Kročehlavy 4 3 0 1 19:6 9
6. Mníšek p. B. 5 2 1 2 6:11 7
7. SK Rakovník B 5 2 0 3 14:17 6
8. Kralupy 3 1 1 1 12:3 4
9. Beroun 3 0 1 2 3:7 1
10. Nové Strašecí 3 0 1 2 3:8 1
11. Brandýsek 4 0 0 4 4:38 0
12. Milín 4 0 0 4 2:44 0
Skupina B
5. kolo: Libiš – Benátky n. J. 0:6, 9:0, AFK Pečky – FC Mělník 1:0, 1:4, Jestřabí Lhota – Boh. Poděbrady 0:2, 0:5, Semice – Nymburk B 5:0, 1:4, Brandýs/Boleslav B – Milovice 7:0, 5:1, Český Brod – Sadská 1:3, 11:0. Dohrávky: Český Brod – Semice 6:1, 9:0.
Starší
1. Velim 4 4 0 0 29:2 12
2. Brandýs/Bol. B 4 4 0 0 21:2 12
3. Sadská 4 2 1 1 14:5 7
4. Benátky n. J. 4 2 1 1 12:3 7
5. Boh. Poděbrady 5 2 1 2 11:14 7
6. Libiš 5 2 1 2 7:13 7
7. Milovice 4 2 0 2 3:9 6
8. Nymburk B 4 1 2 1 9:9 5
9. AFK Pečky 5 1 2 2 4:16 5
10. Český Brod 4 1 1 2 8:6 4
11. FC Mělník 5 1 1 3 5:13 4
12. Jestřabí Lhota 5 1 0 4 4:16 3
13. Semice 5 1 0 4 8:27 3
Mladší
1. Brandýs/Bol. B 4 4 0 0 25:3 12
2. Libiš 5 3 2 0 22:5 11
3. Nymburk B 4 3 1 0 20:1 10
4. Velim 4 3 1 0 16:6 10
5. FC Mělník 5 3 0 2 14:6 9
6. Český Brod 4 2 1 1 21:4 7
7. Boh. Poděbrady 5 2 1 2 13:13 7
8. Milovice 4 2 0 2 14:9 6
9. AFK Pečky 5 2 0 3 8:19 6
10. Sadská 4 1 0 3 5:22 3
11. Benátky n. J. 4 0 2 2 2:17 2
12. Jestřabí Lhota 5 0 0 5 1:23 0

Autor: Vlastimil Dudáček

22.9.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Farmářské trhy. Ilustrační foto.
7

Lidé na trzích nakupují, farmářské trhy ale netáhnou

Futsalisté AFC Kralupy obsadili v krajském přeboru 2014/2015 průměrné šesté místo.

Kluby zvolily krále sezony, v přeboru zabodoval slánský Volf

Ceny pohonných hmot ve středních Čechách opět klesly

Ceny pohonných hmot ve středních Čechách v uplynulém týdnu opět mírně klesly. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 stojí průměrně 31,06 koruny, což je o 17 haléřů méně než před týdnem. Nafta zlevnila o 14 haléřů na 30,38 koruny. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny pohonných hmot sleduje.

Kontroly topenišť. Co budou v našich domácnostech úředníci prověřovat příště?

Zatímco o prospěchu kotlíkových dotací pro lepší ovzduší většina respondentů nepochybuje, kontroly topenišť, například po udání sousedů, stále vzbuzují negativní reakce.

AKTUALIZOVÁNO

Středočeským sportovcem roku je Prokopová, Barák je Hvězdou Deníku

Mladá Boleslav – Ve svém sportovním odvětví nemá konkurenci. A zdaleka nejen v Česku. Teď si k nejrůznějším vavřínům, které i přes poměrně mladý věk posbírala, přidala jeden nový. Rakovnická minigolfistka Olivia Prokopová byla na slavnostním vyhlášení korunována Nejúspěšnějším sportovcem Středočeského kraje za rok 2016.

KRÁTCE: Sociální služby získaly certifikát

Centrum adiktologických služeb provozované Magdalénou získalo certifikát. Co se dalšího děje v regionu?

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies