VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal z víkendu 1. a 2. května

Střední Čechy - Ani první květnový víkend nemohl být bez fotbalu. Ten dokonce přinesl i řadu zajímavých výsledků jako třeba porážku Kolína v Berouně nebo debakl Poříčí n. S. doma od Slavie Jesenice.

2.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA

25. kolo: Sokol Ovčíry – Liberec B 2:0 (1:0), Motorlet – Hlavice 0:3, Karlovy Vary – Písek 1:2, Loko Vltavín – Česká Lípa 1:1, FK Králův Dvůr – Sezimovo Ústí 1:0 (0:0), Varnsdorf – Slavia Praha B 1:1, Žižkov B – Č. Budějovice B 4:0, Vyšehrad – Plzeň B 3:0, Jablonec B – FK Mladá Boleslav B 0:2.

1. Sezimovo Ústí 26 13 7 6 41:26 46
2. Ovčáry 26 12 10 4 31:17 46
3. Varnsdorf 26 12 5 9 40:31 41
4. Písek 26 11 8 7 37:37 41
5. Králův Dvůr 26 10 9 7 37:36 39
6. Hlavice 26 10 7 9 35:29 37
7. Loko Vltavín 26 10 7 9 24:27 37
8. Ml. Boleslav B 26 10 6 10 33:35 36
9. Česká Lípa 26 8 10 8 36:34 34
10. Karlovy Vary 26 8 10 8 39:40 34
11. Liberec B 26 9 7 10 28:33 34
12. Slavia Praha B 26 9 6 11 35:29 33
13. Plzeň B 26 9 6 11 32:35 33
14. Č. Budějovice 26 9 6 11 35:42 33
15. Jablonec B 26 9 5 12 33:30 32
16. Žižkov B 26 8 8 10 34:37 32
17. Vyšehrad 26 8 4 14 28:36 28
18. Motorlet 26 6 5 15 26:50 23

DIVIZE

Skupina A
23. kolo:
Bohemians B – Kunice 1:3, Příbram B – Hořovicko 4:0, Řevnice – Tachov 1:1, Votice – Strakonice 2:1, Dukla Praha B – Benešov 2:2, Meteor – Roudné 3:0, Tábor – Třeboň 2:1, Domažlice – Doubravka 2:2.

1. Příbram B 23 16 4 3 47:21 52
2. Kunice 23 15 6 2 38:10 51
3. Votice 23 11 5 7 38:23 38
4. Meteor Praha 23 10 5 8 38:34 35
5. Tábor 23 10 4 9 28:31 34
6. Strakonice 23 9 5 9 27:30 32
7. Řevnice 23 9 4 10 39:38 31
8. Bohemians B 23 9 4 10 33:32 31
9. Doubravka 23 8 6 9 39:38 30
10. Třeboň 23 8 5 10 33:38 29
11. Benešov 23 8 5 10 27:35 29
12. Domažlice 23 8 4 11 36:39 28
13. Dukla Praha B 23 6 7 10 29:44 25
14. Hořovicko 23 7 3 13 31:47 24
15. Roudné 23 5 7 11 22:37 22
16. Tachov 23 5 6 12 34:42 21

Skupina B
23. kolo:
Kladno B – Sokolov 1:0 (1:0), Čelákovice – Admira 2:3 (1:2), Jirny – Chomutov 1:1 (1:0), Rakovník – Vilémov 0:1 (0:0), Brozany – Český Brod 2:1 (1:0), Litvínov – Chodov 3:2, Př. Kopanina – Teplice B 2:2, Děčín – Most B 2:0.

1. Jirny 23 19 2 2 63:15 59
2. Chomutov 23 15 4 4 39:21 49
3. Brozany 23 14 4 5 46:21 46
4. Admira Praha 23 13 2 8 45:30 41
5. Teplice B 23 12 3 8 49:30 39
6. Český Brod 23 12 2 9 34:39 38
7. Litvínov 23 11 3 9 41:41 36
8. Př. Kopaninina 23 9 6 8 32:33 33
9. Děčín 23 8 5 10 31:43 28
10. Most B 23 9 1 13 24:40 28
11. Kladno B 23 8 3 12 30:29 27
12. Vilémov 23 8 3 12 28:44 27
13. Čelákovice 23 7 5 11 25:40 26
14. Sokolov B 23 5 8 10 30:38 23
15. Chodov 23 2 6 15 18:44 12
16. Rakovník 23 2 3 18 21:48 9

Skupina C
23. kolo:
Dobrovice – Pardubice 0:1 (0:0), Hr. Králové B – Velim 4:1 (1:0), Letohrad – Ústí n. O. 2:3, N.Paka – Č. Dub 3:3, Chrudim – Pěnčín/Turnov 3:1, Náchod/ Deštné – H. Měcholupy 4:1, Dvůr Králové – Převýšov 0:2, N. Bydžov – Živanice 1:3.

1. Pardubice 23 18 3 2 51:13 57
2. H. Měcholupy 23 13 4 6 33:26 43
3. Chrudim 23 12 2 9 37:32 38
4. Ústí n. O. 23 10 6 7 33:29 36
5. Letohrad 23 10 6 7 28:28 36
6. Nová Paka 23 10 5 8 29:29 35
7. Nový Bydžov 23 11 1 11 36:34 34
8. Dvůr Králové 23 10 4 9 33:30 34
9. Velim 23 10 3 10 29:30 33
10. Hr. Králové 23 9 5 9 34:24 32
11. Náchod/Dešt 23 9 3 11 29:33 30
12. Živanice 23 9 3 11 34:38 30
13. Pěnčín/Turnov 23 9 1 13 27:36 28
14. Český Dub 23 8 2 13 23:39 26
15. Převýšov 23 7 2 14 27:42 23
16. Dobrovice 23 2 4 17 22:42 10

KRAJSKÝ PŘEBOR

23. kolo: TJ Litol – Polaban Nymburk 5:1 (3:0), AFK Sokol Semice – FC Karbo Benátky n. J. 2:4 (1:3), So Nové Strašecí – SK Brandýs /Boleslav n. L. 4:4 (3:1), Č. l. Union Beroun – FK Kolín 1:0 (1:0), FC Graffin Vlašim – Sokol Libiš 2:1, Sokol Zápy – FK Neratovice /Byškovice 2:1 (1:1), Ligmet Milín – SK Úvaly 0:1 (0:1), TJ Polepy – Tatran -Sedlčany 5:1 (3:1).

1. FK Kolín 22 15 5 2 55:19 50
2. Vlašim B 22 13 6 3 60:23 45
3. Polepy 22 11 4 7 55:37 37
4. Úvaly 22 11 4 7 44:28 37
5. Zápy 22 11 4 7 38:22 37
6. Beroun 22 11 2 9 36:31 35
7. Litol 22 10 4 8 46:37 34
8. Libiš 22 10 4 8 45:41 34
9. Benátky n. J. 22 8 7 7 32:34 31
10. Semice 22 7 8 7 32:39 29
11. Brandýs/Boles. 22 8 4 10 41:43 28
12. Novvé Strašecí 22 8 4 10 32:34 28
13. Neratovice 22 7 7 8 21:30 28
14. Nymburk 22 6 4 12 28:48 22
15. Milín 22 3 2 17 20:68 11
16. Sedlčany 22 2 1 19 22:73 7

I. A TŘÍDA

Skupina A
23. kolo:
So Vraný – Tatran Rakovník 2:1 (1:0), Dynamo Nelahozeves – AFK Loděnice 2:2 (0:2), FK Nový Knín – FK Hořovicko B 6:1 (3:1), SK Hvozdnice – TJ Tuchlovice 1:2 (0:1), Slovan Hradištko – SK Černolice 2:1 (1:0), Pšovka Mělník – Spartak Příbram 0:0, Čechie Velká Dobrá – So Nová Ves p. Pl. 2:3 (0:1), TJ Štěchovice – So Lhota 4:0 (4:0).

1. Tn Rakovník 22 13 4 5 47:29 43
2. Štěchovice 22 13 4 5 46:30 43
3. Hradištko 22 13 2 7 53:30 41
4. Sp. Příbram 22 11 6 5 43:22 39
5. Nová Ves p. Pl. 22 12 2 8 39:31 38
6. Tuchlovice 22 9 6 7 32:26 33
7. Černolice 22 9 6 7 40:35 33
8. Hvozdnice 22 8 8 6 50:37 32
9. Pš. Mělník 22 9 5 8 50:43 32
10. Nový Knín 22 9 3 10 34:34 30
11. Vraný 22 8 5 9 39:41 29
12. Lhota 22 7 5 10 34:42 26
13. Nelahozeves 22 6 6 10 34:38 24
14. Velká Dobrá 22 5 6 11 31:51 21
15. Loděnice 22 4 4 14 28:63 16
16. Hořovicko B 22 3 2 17 24:72 11

Skupina B
23. kolo:
SK Bakov n. J. – Červené Pečky 2:1 (2:1), Rožďalovice – Mnichovohradištský SK 2:3 (1:3), TJ Kouřim – SK Brandýs/Boleslav B 0:1 (0:1), Sparta Kutná Hora – Bohemia Poděbrady 3:1 (2:0), Zenit Čáslav B – Uhlířské Janovice 1:1 (0:0), Zásmuky – Rejšice 1:0 (0:0), Pyšely – Jílové 4:1 (0:1), Zeleneč – Týnec n. S. 2:1 (2:1).

1. Čáslav B 22 15 5 2 48:16 50
2. Kutná Hora 22 14 3 5 48:29 45
3. Pyšely 22 11 6 5 47:20 39
4. Zásmuky 22 11 3 8 40:30 36
5. Mn. Hradiště 22 9 7 6 33:27 34
6. Jílové 22 10 4 8 38:35 34
7. Zeleneč 22 9 4 9 40:41 31
8. Červené Pečky 22 9 3 10 31:45 30
9. Kouřim 22 8 5 9 40:32 29
10. Uhl. Janovice 22 7 7 8 31:33 28
11. Poděbrady 22 8 3 11 34:40 27
12. Bakov n. J 22 7 6 9 30:40 27
13. Brandýs/Bol. B 22 8 2 12 42:47 26
14. Rejšice 22 7 2 13 25:41 23
15. Týnec n. S. 22 6 4 12 27:46 22
16. Rožďalovice 22 4 2 16 17:49 14

I. B TŘÍDA

Skupina A
19. kolo:
Dobřichovice – Praskolesy 1:0, Senomaty – Mutějovice 4:2, Lety – Jesenice 1:0, Doksy – Braškov 3:0, Městečko – Žebrák 2:2, Lužná – Zdice 3:4, Kněževes – Kr. Dvůr B 1:4.

1. Dobřichovice 19 16 3 0 56:15 51
2. Doksy 19 11 6 2 45:16 39
3. Žebrák 19 10 5 4 41:26 35
4. Braškov 19 11 1 7 46:32 34
5. Lety 19 9 3 7 46:41 30
6. Senomaty 19 9 2 8 41:38 29
7. Zdice 19 9 2 8 23:29 29
8. Kr. Dvůr B 19 8 3 8 48:36 27
9. Městečko 19 6 5 8 36:36 23
10. Mutějovice 19 6 2 11 27:39 20
11. Praskolesy 19 6 1 12 27:48 19
12. Lužná 19 4 3 12 23:44 15
13. FC Jesenice 19 4 3 12 25:47 15
14. Kněževes 19 4 1 14 18:55 13

Skupina B
19. kolo:
Tišice – Řepín 1:2 (1:2), Jeneč – Lidice 1:2 (1:1), Lužec – soká 4:0 (2:0), Velvary – aný 3:2 (1:1), Záryby – Hostouň 2:0 (2:0), Brandýsek – Tuchoměřice 0:2 (0:1), Klecany – Veltrusy 3:0 (3:0).

1. Klecany 19 12 5 2 46:12 41
2. Slaný 19 10 4 5 49:23 34
3. Lidice 19 10 4 5 38:36 34
4. Řepín 19 11 0 8 41:42 33
5. Jeneč 19 8 4 7 38:28 28
6. Hostouň 19 8 4 7 41:35 28
7. Velvary 19 8 3 8 36:37 27
8. Vysoká 19 9 0 10 33:41 27
9. Lužec 19 8 2 9 37:35 26
10. Tišice 19 8 2 9 23:29 26
11. Záryby 19 6 7 6 27:28 25
12. Tuchoměřice 19 6 3 10 28:41 21
13. Brandýsek 19 4 3 12 15:37 15
14. Veltrusy 19 4 1 14 18:46 13

Skupina C
19. kolo:
Luštěnice – Lysá n. L. 1:1, Sokoleč – Ostrá 0:0, D. Bousov – Běla p. B. 1:1, Milovice – Kosořice 1:2, Nymburk B – Kosmonosy 2:0, Krnsko – Sadská 2:1, Dl. Lhota – Bezno 1:1.

1. Sokoleč 19 14 3 2 56:22 45
2. Milovice 19 11 4 4 36:25 37
3. Nymburk B 19 10 5 4 31:26 35
4. Ostrá 19 9 5 5 42:29 32
5. Běla p. B. 19 9 2 8 37:35 29
6. Dol. Bousov 19 8 4 7 39:28 28
7. Sadská 19 8 2 9 35:41 26
8. Lysá n. L. 19 6 4 9 33:36 22
9. Luštěnice 19 5 6 8 34:39 21
10. Dl. Lhota 19 5 6 8 29:39 21
11. Bezno 19 6 3 10 28:39 21
12. Kosmonosy 19 6 2 11 22:35 20
13. Krnsko 19 5 4 10 24:37 19
14. Kosořice 19 6 0 13 30:45 18

Skupina D
19. kolo:
Kondrac – Tupadly 2:1 (0:0), Velim B – Louňovice 0:1 (0:0), Pečky – Teplýšovice 0:0 (0:0), Říčany – Tuchoraz 2:3 (2:1), Zbraslavice – Radim 2:1 (0:1), Libodřice – Chocerady 1:1 (1:0), B. Podolí – Trh. Štěpánov 4:2 (2:2).

1. Louňovice 19 16 2 1 49:14 50
2. Kondrac 19 11 5 3 32:17 38
3. Teplýšovice 19 10 4 5 38:24 34
4. Radim 19 10 3 6 34:18 33
5. Libodřice 19 10 2 7 36:24 32
6. Velim B 19 9 3 7 31:18 30
7. Tuchoraz 19 10 0 9 30:37 30
8. B. Podolí 19 8 3 8 33:31 27
9. Tupadly 19 6 2 11 26:37 20
10. Pečky 19 6 2 11 24:38 20
11. Zbraslavice 19 5 4 10 30:37 19
12. Říčany 19 5 3 11 24:35 18
13. Chocerady 19 4 5 10 20:45 17
14. Trh. Štěpánov 19 2 4 13 13:45 10

Skupina E
19. kolo:
Maršovice – Nečín 6:1 (2:1), Mníšek – Kostelec 1:2 (0:2), Nespeky – Hostomice 2:3 (1:1), Březnice – Dobříš 4:2 (1:1), Podlesí – Sedlec/Prčice 1:3 (1:1), Poříčí – Jesenice 1:4 (0:3), Měchenice – Petrovice 2:7 (1:5).
1. Petrovice 19 13 3 3 51:23 42
2. Kostelec u Kř 19 12 4 3 56:24 40
3. Poříčí n. S. 19 13 1 5 51:26 40
4. Sl. Jesenice 19 12 4 3 44:26 40
5. Sedlec/Prčice 19 8 5 6 35:33 29
6. Březnice 19 8 4 7 35:35 28
7. Hostomice 19 9 1 9 40:45 28
8. Mníšek p. B. 19 9 0 10 32:37 27
9. Nespeky 19 7 2 10 33:38 23
10. Podlesí 19 6 4 9 23:28 22
11. Nečín 19 5 4 10 35:47 19
12. Dobříš 19 4 4 11 27:39 16
13. Maršovice 19 4 2 13 29:48 14
14. Měchenice 19 2 4 13 20:62 10

Autor: Vlastimil Dudáček

2.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

KRIMI MIX: Řešili násilí a podvody

Ilustrační foto

KRÁTCE: Nový retardér zajišťuje bezpečnou cestu školákům

Rozbil kameru, čidlo na světlo a odešel

Benešov - Nejdříve poškodil nade dveřmi kameru a pohybové čidlo na světlo, nakonec odešel z místa pryč. Proto po neznámém muži pátrají benešovští kriminalisté. Pachateli za jeho protiprávní jednání hrozí až jeden rok za mřížemi.

Na Koupáku ve Vlašimi to žije!

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Celou letní sezónu, kdy je otevřen bar Na Koupáku ve Vlašimi, jsou zde pořádány o víkendu nejrůznější akce. Jak koncerty kapel, tak i zábavná vystoupení. Během letošních prázdnin se ve Vlašimi představil Banjo Band Ivana Mládka nebo stand up comedy Na stojáka. Poslední výborný koncert obstarala blues rocková a hard rocková kapel Krausberry.

Železným dědkem se stal talent Klabouch

Maršovice – Jeden z nejstarších cyklistických závodů s nepřetržitou tradicí v České republice (32. ročník), nazvaný Železný dědek, ovládl suverénním výkonem obrovský talent české cyklistiky, osmnáctiletý Petr Klabouch. Na start se postavilo 333 cyklistů. Diváci, kteří v hojném počtu přišli závodníky podpořit, byli svědky skvělých výkonů v podání české amatérské špičky.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení