STARŠÍ DOROST

1. FK Příbram B – SK Benešov 5:1

Již v první minutě nastřelili domácí z trestného kopu tyč. Poté se probudili hosté, nejprve Páv po akci Kubáska s Bredlerem pálil vedle, ale ve 20. minutě napřáhl Kubásek za šestnáctkou a vymetl šibenici v příbramské brance – 0:1. Ve 33. minutě přišel rozhodující moment zápasu. Po centru ze strany domácí útočník nadvakrát překonal Fillipa. Ten situaci neunesl a za následné protesty byl vyloučen. Poté Příbram hosty přehrávala ve 42. minutě po kombinaci a zakončení z malého vápna šla do vedení.

V úvodu druhého poločasu byli domácí lepší, ale bez vyložených šancí. Až ve 62. minutě si udělal záložník z benešovských hráčů slalomové branky a prostřelil Pechače – 3:1. V následujících minutách se zaskvěl dvakrát benešovský gólman, ale na sóla v 80. a 90. minutě neměl nárok.

„Dobře rozehrané utkání jsme ztratili nedisciplinovaností našeho brankáře, který se nepochopitelně nechal vyloučit po vyrovnávající brance za řeči. Do té doby jsme hráli aktivně a nepouštěli soupeře do šancí, vyjma první minuty. Po vyloučení nás domácí přehráli a bylo otázkou času, kolik inkasujeme branek. V závěru nám již docházely síly, čehož Příbram využila a přidala další dva góly,“ zlobil se po zápase kouč Benešova Tomáš Radil hlavně na nedisciplinovanost brankáře.

Branka Benešova: Kubásek. Rozhodčí: Prokeš. ŽK: Komárek, Svoboda, Fillip /1. ČK: Fillip (B). Poločas: 2:1.

Benešov: Fillip – Sysel, Svoboda, Hronek (83. Mařinec) – Zavadil, Komárek, Radačovský, Páv (34. Pechač) – Kubásek (69. Hroch), Šmejkal (46. Vrňák), Bredler.

Graffin Vlašim – Motorlet Praha B 2:0

Poslední Vlašim měla proti třetímu Motorletu více ze hry a v prvním poločase se po rohu Vondráka prosadil Peroutka. Po přestávce přidal Jeništa po chybě obrany a následném sóle druhý gól domácích. Hosté měli minimum příležitostí, ale v zakončení selhali.

Branky: Peroutka, Jeništa. Rozhodčí: Garaja. Poločas: 1:0.

Vlašim: Švingr – Přitasil, Zeman, Vopěnka, Houdek – Vondrák, Kuchler, Peroutka (Turek), Jaroš – Jeništa, Hanuš. Střídali: Filip, Turek.

MLADŠÍ DOROST

1. FK Příbram B – SK Benešov 5:0

Od začátku zápasu zatlačili Příbramští hosty před vlastní vápno. Tlak korunovali prvním gólem již v 10. minutě, kdy si srazil míč do vlastní sítě Mareš. Ve zbytku poločasu pokračovali domácí v dobrém výkonu, několik slibných šancí ale neproměnili. Po přestávce se obraz hry nezměnil a v pohodě hrající Příbramští nasázeli hostům ještě čtyři branky.

„Zaostávali jsme ve všech herních činnostech. Padla na nás herní i výsledková deka. Musíme se přes týden dát dohromady a porazit Klatovy,“ chce rychle na zápas zapomenout kouč Benešova Tomáš Turek.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Prokeš. Poločas: 1:0. SK Benešov: Pechač - Mareš, Mařinec, D. Jendele, F. Jendele - M. Balík, Keltner, Krejza, Slavík - Marušák, Hroch. Střídali: Mrkvička, P. Balík, Sysel, Holada.

Graffin Vlašim – Motorlet Praha B 1:5

Po opatrném úvodu začali postupně získávat převahu domácí, ale slibné příležitosti neproměnili. Za to přišel trest v podobě ojedinělého útoku hostí, který skončil pokutovým kopem. Brankář Filip sice penaltu vyrazil, ale na dorážku už nestačil zareagovat. Od této chvíle Motorlet ožil a začal Vlašim přehrávat a do konce poločasu vstřelil druhý gól. Po přestávce se Vlašimáci trápili a další tři branky v jejich síti byly zcela zasloužené. Domácí ještě stačili vstřelit branku R. Filipem, ale to bylo z jejich strany vše, co svou odevzdanou hrou dokázali.

Branka Vlašimi: R. Filip. Poločas: 0:2.

Vlašim: Mir. Filip - Habal, Zajíc, Adamovský, Moudrý - Cacák, Kováč, Špička, Beránek- Maťha, Kabát. Střídali: Kučera, Janovský, R. Filip, Žirovnický.