Sokol Teplýšovice – Jankov 4:4

Okresní derby bylo kvalitní a plné gólů. Domácí vždy vedli, ale hosté stačili pokaždé vyrovnat. V zápase vynikli – Král, autor všech branek Teplýšovic a hattrick jankovského Balíka.

Branky: Král 4 – Balík 3, Kratochvíl. Rozhodčí: K. Macháček. ŽK: 1:2. Poločas: 2:1.

Teplýšovice: J. Černý – A. Černý, Holešovský, Kamenský, Hruška – Pejša, Klabík, Beneš, Horák – Král, Vávra. Střídali: Mokrý, Průcha, Benák.

Jankov: Nerad – Vrtiška, Kozel, Kropáček, Wittner – Čermák, Balík, Smrčina, Hons – Kratochvíl, Veselý. Střídali: Kočí, Uhliar.

Týnec nad Sáz. – Rožmitál 8:0

Utkání nevalné úrovně. Hosté nepřijeli s plným počtem hráčů, a tak se dalo očekávat jednoznačné utkání. Jenže Rožmitálští v prvním poločase doslova zabetonovali, s velmi dobrým gólmanem, velké vápno a pokoušeli se o nebezpečné brejky. To Týneckým nesvědčilo, přesto vsítili tři góly. Druhý poločas se hrál v podobném duchu, hostům ale ubývaly síly, čehož domácí využili ke vstřelení dalších pěti branek.

Branky: O. Stejskal 3, Topol 2, Koubek, Břicháček, Vašák (z PK). Rozhodčí: Kovář. Poločas: 3:0.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Kolář, Štamberský, Havel, Hildebrand – Mentel, Voldřich, Kalfas, Vajgl – Topol, O. Stejskal. Střídali: Koubek, Břicháček, Padevět, M. Stejskal.

Sedlec–Prčice – Marila Votice 0:2

Okresní derby začalo opatrně. Votičtí byli kompaktnějším týmem a Sedleckoprčičtí se osmělovali jen ojediněle. První branka padla po rohovém kopu ve 42. minutě, kdy skóroval hlavou Sládek – 0:1. Ve druhém poločase neproměnil domácí T. Kotva stoprocentní šanci, když stál sám před gólmanem a mířil vedle. A tak v 84. minutě udeřil hostující Šedivý a upravil na konečných 0:2.

Branky: 42. Sládek, 84. Šedivý. Poločas: 0:1.

Sedlec-Prčice: J. Pištěk – Seidl, T. Kotva, D. Kotva, Prchlík – Kabíček, T. Pištěk, Lagron, Trpka – Hudák, Tvrdý. Střídali: Křížek, Mařík.

Votice: Jan Dvořák - Bednář, Bursík, Sládek, Procházka – Váňa, Boukal, Vinduška, Říha - Šedivý, Otradovec. Střídal: Bradáč.

Benešov B – Nový Knín 9:0

Benešovské béčko si s chutí v zápase zastřílelo a devětkrát rozvlnilo síť Nového Knína.

Branky Benešova: Strnad 3, Kubín 2, Papež, Balata, Skopec, Zavadil.

Benešov B: Hrbek - Vyhlídal, Krejza, Hronek, F. Jendele - Rezek (46. Šahin), Zavadil, Skopec, Balata - Papež (46. Strnad), Kubásek (25. Kubín).