Jankov se po vysoké výhře dostal do čela

Benešovsko – Šest fotbalových mužstev okresu Benešov odehrálo 8. kolo I. A třídy dorostu.

13.10.2010

Ilustrační fotoFoto: Jan Voráček

Petrovice – Sokol Teplýšovice 1:1

O zasloužené remíze rozhodl po přestávce teplýšovický Beneš. Nejprve zacílil v 80. minutě do petrovické sítě. V 90. minutě, když už hosté pomýšleli na tři body, tečoval rohový kop domácích do vlastní sítě.

Branky: 90. vlastní Beneš – 80. Beneš. Poločas: 0:0.

Sokol Teplýšovice: J. Černý – A. Černý, Holešovský, Kamenský, Hruška – Pejša, Klabík, Beneš, Sojka – Horák, Vávra.

Hostomice – Týnec nad Sáz. 1:3

Domácí byli evidentně zaskočeni raketovým nástupem hostů. Než se rozkoukali, Vajgl označkoval horní konstrukci jejich branky. Týnec hrál proti lídru tabulky bez respektu a vytvořil si šance, které však neproměnil. Až ve 35. minutě napřáhl ke střele Kalfas, brankář domácích míč vyrazil a O. Stejskal míč uklidil do sítě. Do druhého poločasu nastupovali hosté v dobrém rozmaru. Vědomi si jednobrankového vedení hráli zodpovědně, a to se vyplatilo, když se v 55. minutě prosadil Voldřich po trestném kopu Štamberského. Domácí branky „nakopla“ a rozpoutali hotové peklo. Havel nejprve vykopával míč z brankové čáry, ale v 68. minutě již Hostomice snížily na 1:2. Hosté ale pokračovali v dobrém výkonu a v závěru utkání po centru Vajgla rozhodl zápas hlavičkou O. Stejskal. Skvrnou utkání bylo ještě po konečném hvizdu hlavního rozhodčího vyloučení hostomického hráče, který první porážku doma neunesl.

Branky Týnce: O. Stejskal 2, Voldřich. Rozhodčí: Krůta. ČK: 1:0. Poločas: 0:1.

FK Fercom Týnec nad Sázavou: Vašák – Kolář, Štamberský, Havel, Hildebrand – Mentel, Voldřich, Kalfas, Vajgl – Topol, O. Stejskal. Střídali: Smolík, Koubek.

Marila Votice – Měchenice 3:1

Po vyrovnané hře hosté v 25. minutě prostřelili gólmana Dvořáka, začali ovládat hru, ale gólově se již neprosadili. Naopak domácím se podařilo z rohového kopu Bursíkem těsně před odchodem do šaten vyrovnat. Deset minut po přestávce kroužil Šedivý kolem vápna a překvapil hostujícího gólmana nečekanou střelou k tyči. Od této chvíle začali domácí ovládat hru a konečný výsledek stanovil střídající Molčík v 80. minutě.

Branky Votic: Bursík, Šedivý, Molčík. Rozhodčí: Březnovský. ŽK: 2/1. Poločas: 1:1.

SK Marila Votice: Jan Dvořák - Bednář, Bursík, Sládek, Procházka (46. Váňa) - Boukal, Bradáč (46. Vinduška), Říha, Bauer (78. Poskočil) - Šedivý, Otradovec (72. Molčík).

Nový Knín – Sedlec–Prčice 3:2

Hosté začali zápas impozantně. Již v 8. minutě vyrazil domácí brankář střelu T. Kotvy, ale na dorážku Chocholouška již nestačil. V 37. minutě upravil stejný hráč po samostatné akci z pravé strany na 0:2. Jenže po přestávce domácí zabrali a třemi góly v 57., 71. a 81. minutě otočili stav, když rozhodující gól vsítili z penalty.

Branky Sedlce–Prčice: 8. a 37. Chocholoušek 2. Poločas: 0:2.

Sokol Sedlec-Prčice: J. Pištěk – Seidl, T. Kotva, D. Kotva, Křížek – Kabíček, T. Pištěk, Lagron, Chocholoušek – Hudák, Tvrdý. Střídali: Prchlík, Trpka.

Sokol Jankov – Mirošovice 8:0

Od úvodní minuty měl zápas jednoznačný průběh. Do poločasu vstřelili domácí čtyři góly, když se dvakrát trefili Veselý a Balík. Po přestávce se domácí postarali o další čtyři góly v síti hostů. Dva vsítil Smrčina, jeden přidal Čermák a svůj třetí v zápase vstřelil Balík.

Jankov se po vysoké výhře a zaváhání Hostomic s Týncem, dostal do čela tabulky.

Branky: Balík 3, Veselý 2, Smrčina 2, Čermák. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:1. Poločas: 4:0.

Sokol Jankov: Nerad – Babický, Kozel, Kropáček, Wittner – Čermák, Balík, Smrčina, Uhliar – Kratochvíl, Veselý. Střídal: Kočí.

Jílové – Benešov B 2:4

Benešov si zaslouženě odvezl z Jílové všechny body.

Branky Benešova: Kubásek 2, Papež, Marek Chrpa.

SK Benešov B: Bébr - Verner (60. Kubů), Krejza, Komárek, Strnad - Martin Chrpa, Zavadil, Shapoval, Marek Chrpa - Papež, Kubásek.