Starší dorost

Graffin Vlašim – Spartak Příbram 2:4

Utkání začalo neproměněnou šancí domácího Hanuše. Hosté odpověděli stejnou mincí, ale brankář Tichý byl proti. Poté začali mít trochu navrch příbramští hráči, kteří se po centru a zakončením z voleje dostali do vedení a vzápětí po trestném kopu a hlavičce získali dvoubrankové vedení. Od té chvíle začali domácí tlačit, ale zastavila je opět standardní situace ze strany, když střílený centr propadl nikým netečován až za brankovou čáru. Do druhého poločasu nastoupili domácí se snahou výsledek alespoň zkorigovat. Jenže přišla hrubá chyba stopera a snahu přibrzdila – 0:4. Poté už následoval neustálý tlak domácích, ale z množství šancí dokázali proměnit pouze dvě.

„Průběh zápasu je pro mě obrovským zklamáním. Jelikož jsme ještě v žádném utkání nedokázali udržet čisté konto, tak jsme chtěli hrát vzadu na nulu a vyrážet k rychlým brejkům. Tato taktika vzala za své hned po dvaceti minutách, kdy jsme prohrávali po individuálních hrubých chybách 0:2. Od té doby jsme sice převzali iniciativu a hosty jsme přehrávali, ale opět hrubé chyby jednotlivců při obranné činnosti pro nás znamenaly až neřešitelné skóre 0:4. Pak sice přišlo zkorigování stavu, ale do příštích zápasů musíme úplně změnit systém hry a možná i zkusit jiné typy hráčů, kteří jsou ochotni pro vítězství mužstva nechat na hřišti vše co v nich je,“ zlobil se trenér Vlašimi Luděk Matoušek.

Branky: Jaroš, Kůžel. Poločas: 0:3.

FC Graffin Vlašim: Tichý – Pohorský, Peroutka, Kahoun, Zeman – Jeništa, Matoušek, Pavlečko, Jaroš – Bouček, Hanuš. Střídali: Kůžel, Vondrák, Lalouček.

SK Benešov – Strakonice 3:0

První poločas se většinou odehrál mezi šestnáctkami bez větších šancí. Domácí jen několikrát nepřesně stříleli ze střední vzdálenosti. Hosté mohli jít do vedení těsně před odchodem do kabin, když po rohu nastřelili tyč. Na začátku druhé půle zahrozili Strakoničtí dvěma rohovými kopy, ale to bylo z jejich strany vše. V dalším průběhu zápasu si vytvořili domácí převahu a přišly i góly. V 59. minutě zahrával Kačírek trestný kop a odražený míč poslal Večera do sítě. Na 2:0 zvýšil Benák, který se po centru Kačírka obtočil okolo obránce a míč zamířil k tyči. Výhru Benešova potvrdil Semerád po ideální přihrávce Podhorského.

„Strakonice přijely s hodně mladým mužstvem, proto vítězství mělo být naší povinností. První půle byla z naší strany o ničem, šance jsme si nevytvořili, jen jsme několikrát nepřesně stříleli. Po jedné ráně dokonce zlomili rohový praporek! Ve druhé půli jsme si vytvořili tlak, z kterého přišly i branky a zaslouženě jsme zvítězili,“ zhodnotil zápas kouč Benešova Miroslav Bubeník.

Branky: Večera, Benák, Semerád. Rozhodčí: J. Svoboda. Poločas: 0:0.

SK Benešov: Fillip – R. Stibůrek, Večera, Pazdera (90. Páv) – Kačírek (76. Horčička), Šmejkal, Přibyl, Podhorský, M. Stibůrek (70. Sadílek) – Semerád, Benák.

Mladší dorost

Graffin Vlašim – Spartak Příbram 0:5

Vlašimští mladíci opět nevstřelili gól. Od začátku hráli vlažně, čehož Příbramští využili. Ve 20. minutě po rohu a ve 27. minutě po odraženém míči se dostali do dvoubrankového vedení. Domácí jen zahrozili střelou Maťhy těsně vedle. Po přestávce se hra Vlašimi ještě víc zhoršila, hosté vstřelili v 58. minutě po sóle, v 63. minutě po rohu a v 69. minutě po hrubce obrany a následném sóle další tři góly. Domácím zkorigování nepřinesla ani střela Zemana vyražená brankářem a Kováčova šance šla těsně vedle.

Branky: nenahlášeny. Poločas: 0:2.

FC Graffin Vlašim: Švingr - Přitasil, Houdek, Zajíc, Mi. Zeman – M. Filip, Špička, Kováč, Maťha – Skalický, Kukla (Brabenec).

SK Benešov – Strakonice 0:0

V prvním poločase se hrálo převážně ve středu hřiště. Přesto měla mužstva gólové šance, ale Vrňák z hranice šestnáctky přestřelil, podruhé mířil po kombinaci s Bredlerem vedle a Sysel po trestném kopu Kubáska také netrefil strakonickou branku. Na druhé straně si Pechač poradil s tvrdou střelou.
Ve druhém poločase se hosté soustředili na defenzivu a Benešov se nedokázal přes dobře organizovanou obranu prosadit. Když už se dostali na dostřel, trefil Vrňák obránce před brankou, Kubásek neobstřelil gólmana, Vrňákův lob skončil nad, hlavička F. Jendele šla vedle, Vrňákovo a Kubáskovo sóla skončila na brankáři Strakonic. Hosté zahrozili jen jednou, přesto musel Pechač vynaložit velké úsilí, aby míč vyrazil.

Rozhodčí: J. Svoboda. Poločas: 0:0.

SK Benešov: Pechač – Komárek, Svoboda, Sysel, Hronek – Hroch (71. D. Jendele), Radačovský (71. Krejza), Bredler, Zavadil (62. F. Jendele) – Vrňák, Kubásek.