VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dolnokralovičtí mladší žáci si čtyřiadvacetkrát zakřičeli góóól

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních fotbalových soutěží v ročníku 2014/2015.

30.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

III. třída A

Sedlec-Prčice B – Lešany 8:2, Nespeky B – Votice B 2:1, Soběhrdy – Křečovice 4:1, Týnec B – Olbramovice 5:3, Úročnice – Václavice 1:1, Pyšely – Netvořice 6:0, Krhanice – Bystřice 5:2. Dohrávka: Netvořice – Krhanice 4:5.

1. Sedlec-Prčice B⋌ 6 5 0 1 26:8  15
2. Krhanice⋌ 6 5 0 1 22:12 15
3. Nespeky B⋌ 6 4 0 2 16:12 12
4. Týnec B⋌ 6 4 0 2 17:19 12
5. Pyšely⋌ 6 3 1 2 20:12 10
6. Soběhrdy⋌ 6 3 1 2 18:16 10
7. Olbramovice⋌ 6 3 0 3 15:15  9
8. Votice B⋌ 6 2 2 2 13:12  8
9. Václavice⋌ 6 2 1 3 14:16  7
10. Lešany⋌ 6 2 1 3 12:22  7
11. Úročnice⋌ 6 1 3 2 11:11  6
12. Bystřice⋌ 6 2 0 4 15:16  6
13. Netvořice⋌ 6 1 0 5  6:23  3
14. Křečovice⋌ 6 0 1 5 10:21  1

III. třída B

Divišov B – Myslič 4:0, Trhový Štěpánov – Blaník Načeradec 2:0, Bílkovice – Ratměřice 4:1, Tichonice – Čechtice 2:3, Louňovice – Kondrac B 0:2, Teplýšovice B – Postupice 6:2, Keblov – Chotýšany 0:9.

1. Postupice⋌ 6 4 1 1 20:8  13
2. Kondrac B⋌ 6 3 3 0 23:8  12
3. Teplýšovice B⋌ 6 4 0 2 23:18 12
4. Bílkovice⋌ 6 4 0 2 11:8  12
5. Čechtice⋌ 6 4 0 2 17:15 12
6. Trhový Štěpánov⋌ 6 3 1 2  9:5  10
7. Ratměřice⋌ 6 2 3 1 10:11  9
8. Tichonice ⋌ 6 2 2 2  9:9   8
9. Chotýšany⋌ 6 2 1 3 18:13  7
10. Divišov B⋌ 6 2 1 3 11:10  7
11. Blaník Načeradec⋌ 6 2 1 3  8:10  7
12. Keblov⋌ 6 1 2 3  8:28  5
13. Myslič⋌ 6 0 2 4  5:20  2
14. Louňovice⋌ 6 0 1 5  5:14  1

IV. třída A

Úročnice B – Soběhrdy B 2:2, Jablonná – Bukovany 3:2, Poříčí B – Pecerady 3:0, Bystřice B – Čerčany 1:8, Drachkov – Neveklov B 0:2, Ostředek – Sokol Přestavlky B 2:4.

1. Čerčany⋌ 6 5 0 1 38:12 15
2. Poříčí B⋌ 6 5 0 1 26:13 15
3. Jablonná⋌ 6 4 0 2 23:17 12
4. Pecerady⋌ 6 4 0 2 15:10 12
5. Ostředek⋌ 6 3 1 2 18:11 10
6. Úročnice B⋌ 6 3 1 2 18:23 10
7. Sokol Přestavlky B⋌ 6 2 2 2 13:15  8
8. Neveklov B⋌ 6 2 1 3  8:9   7
9. Bukovany⋌ 6 1 3 2 10:15  6
10. Soběhrdy B⋌ 6 0 3 3  4:24  3
11. Bystřice B⋌ 6 0 2 4 11:25  2
12. Drachkov⋌ 6 0 1 5  6:16  1

IV. třída B

Neustupov – Budenín 3:5, Miličín – Vrchotovy Janovice B 1:0, Zaječice – Mezno B 1:2, Jankov B – Olbramovice B 2:7, Maršovice B – Heřmaničky 1:0, Struhařov B – SK Přestavlky 3:1.

1. Miličín⋌ 5 5 0 0 22:4  15
2. Struhařov B ⋌ 6 4 2 0 18:9  14
3. Budenín⋌ 6 4 1 1 17:10 13
4. Maršovice B⋌ 6 4 1 1 16:14 13
5. Olbramovice B⋌ 6 3 1 2 23:9  10
6. SK Přestavlky⋌ 6 3 0 3 20:10  9
7. Mezno B⋌ 5 2 1 2  9:12  7
8. Vrchotovy Janovice B⋌ 6 2 0 4 11:11  6
9. Zaječice⋌ 6 1 1 4 10:18  4
10. Neustupov⋌ 6 1 1 4 13:29  4
11. Heřmaničky⋌ 6 1 0 5  8:26  3
12. Jankov B⋌ 6 0 2 4 10:25  2

IV. třída C

Postupice B – Tichonice B 9:0, Trhový Štěpánov B – Chocerady B 1:0, Kladruby – Velíš 1:2, Louňovice B – Radošovice 0:2, Popovice B – Libež 1:4.

1. Libež⋌ 5 5 0 0 32:5  15
2. Trhový Štěpánov B⋌ 5 5 0 0 14:1  15
3. Velíš⋌ 6 5 0 1 17:6  15
4. Postupice B⋌ 6 4 0 2 27:16 12
5. Radošovice⋌ 6 3 0 3 12:18  9
6. Chocerady B⋌ 6 2 1 3 20:13  7
7. Chotýšany B⋌ 5 2 0 3 14:11  6
8. Kladruby⋌ 6 2 0 4 13:16  6
9. Popovice B⋌ 5 1 0 4  8:16  3
10. Louňovice B⋌ 5 0 1 4  7:25  1
11. Tichonice B ⋌ 5 0 0 5  3:40  0

IV. třída D

Pravonín B – Miřetice B 3:2, Vracovice – Zdislavice B 2:4, Kamberk – Hulice 6:0, Dolní Kralovice B – Čechtice B 0:4, Nesperská Lhota – Libouň 3:1.

1. Nesperská Lhota ⋌ 6 6 0 0 17:3  18
2. Kamberk⋌ 5 5 0 0 26:3  15
3. Miřetice B⋌ 6 4 1 1 25:12 13
4. Zdislavice B⋌ 5 3 1 1 13:10 10
5. Pravonín B⋌ 6 3 0 3 15:23  9
6. Čechtice B⋌ 5 2 0 3 11:13  6
7. Libouň⋌ 6 2 0 4 19:22  6
8. Vracovice⋌ 6 1 0 5 17:20  3
9. Křivsoudov B⋌ 5 1 0 4  9:12  3
10. Dolní Kralovice B⋌ 5 1 0 4  6:20  3
11. Hulice⋌ 5 1 0 4  5:25  3

OP dorost

Divišov – Posázaví 15:2, Lukavec – Trhový Štěpánov 5:2, Bílkovice – Úročnice 6:5, Jankov – Čerčany 3:1, Struhařov – Sokol Přestavlky 4:2.

1. Struhařov⋌ 6 6 0 0 24:10 18
2. Lukavec⋌ 6 5 1 0 25:7  16
3. Jankov⋌ 6 4 1 1 17:8  13
4. Divišov⋌ 6 4 0 2 42:22 12
5. Čerčany⋌ 6 3 0 3 28:14  9
6. Úročnice⋌ 6 3 0 3 19:18  9
7. Sokol Přestavlky⋌ 6 1 1 4 27:24  4
8. Trhový Štěpánov⋌ 6 1 1 4 14:21  4
9. Bílkovice⋌ 6 1 0 5 14:38  3
10. Posázaví⋌ 6 0 0 6  5:53  0

OP starší žáci

Maršovice – Chocerady 1:1, Křivsoudov – T. Štěpánov 8:4, Krhanice – Nespeky 0:9, Olbramovice – Pravonín 0:6.

1. Pravonín⋌ 5 4 0 1 18:4  12
2. Nespeky⋌ 5 3 2 0 29:5  11
3. Olbramovice⋌ 5 2 1 2 10:15  7
4. Maršovice⋌ 5 1 3 1  8:8   6
5. Křivsoudov⋌ 5 2 0 3 16:21  6
6. Trhový Štěpánov⋌ 5 2 0 3 14:21  6
7. Chocerady⋌ 5 1 2 2  5:10  5
8. Krhanice⋌ 5 0 2 3 12:28  2

OS starší žáci 6 + 1

SK Načeradec – Ostředek 6:4, Miličín – Bystřice 0:6, Bílkovice – Postupice 0:8, Tichonice – Mezno 6:8.

1. Bystřice⋌ 5 5 0 0 48:1  15
2. Postupice⋌ 5 4 0 1 29:6  12
3. Tichonice⋌ 5 4 0 1 31:12 12
4. Miličín⋌ 5 2 0 3  6:18  6
5. SK Načeradec⋌ 5 2 0 3 12:33  6
6. Mezno⋌ 5 1 0 4 16:27  3
7. Bílkovice⋌ 5 1 0 4  9:23  3
8. Ostředek⋌ 5 1 0 4  7:38  3

OP mladší žáci 7 + 1

Vrchotovy Janovice – Jankov 0:9, Trhový Štěpánov – Teplýšovice 4:2, Vlašim B – Sedlec-Prčice 1:13, Senohraby – Nespeky 3:2, Benešov C – Netvořice 5:2.

1. Sedlec-Prčice⋌ 5 5 0 0 48:9  15
2. Senohraby⋌ 5 4 1 0 32:9  13
3. Jankov⋌ 5 4 0 1 25:19 12
4. Teplýšovice⋌ 5 3 0 2 19:12  9
5. Trhový Štěpánov⋌ 5 2 1 2 14:14  7
6. Nespeky⋌ 4 1 1 2  8:9   4
7. Vlašim B⋌ 4 1 1 2 10:23  4
8. Benešov C⋌ 5 1 0 4 13:22  3
9. Netvořice⋌ 5 1 0 4 15:28  3
10. Vrchotovy Janovice⋌ 5 0 0 5  3:42  0

OS mladší žáci 5 + 1 A

Pyšely – Týnec 17:2, Soběhrdy – Václavice 4:1, Pecerady – Křečovice 5:5.

1. Pyšely⋌ 4 4 0 0 59:8  12
2. Neveklov⋌ 4 4 0 0 57:12 12
3. Soběhrdy⋌ 5 2 1 2 24:33  7
4. Pecerady⋌ 5 1 2 2 17:36  5
5. Křečovice⋌ 4 1 1 2 11:39  4
6. Týnec⋌ 4 1 0 3 16:32  3
7. Václavice⋌ 4 0 0 4 12:36  0

OS mladší žáci B 5 + 1

Popovice – Dolní Kralovice 2:24, Chotýšany – Teplýšovice 6:4, Bystřice – Mezno 10:2.

1. Bystřice⋌ 5 4 0 1 34:10 12
2. Dolní Kralovice⋌ 4 3 1 0 44:14 10
3. Kondrac⋌ 4 2 0 2 31:23  6
4. Mezno⋌ 4 1 2 1 26:31  5
5. Chotýšany⋌ 5 1 1 3 14:38  4
6. Teplýšovice⋌ 4 1 0 3 16:29  3
7. Popovice⋌ 4 1 0 3 18:38  3

OP starší přípravka 5 + 1

Votice – Jankov 7:2, Poříčí – Vlašim 7:7, Týnec – Olbramovice 1:11, Pyšely – Netvořice 14:5, Sedlec-Prčice – Senohraby 4:7. 11. kolo: Benešov – Votice 9:4, Pyšely – Poříčí A 1:18, Jankov – Týnec 11:4, Netvořice – Olbramovice 6:4, Senohraby – Vlašim A 2:18.

1. Vlašim ⋌ 6 5 1 0 98:18 16
2. Poříčí ⋌ 5 4 1 0 62:12 13
3. Votice⋌ 6 4 0 2 46:23 12
4. Benešov⋌ 6 4 0 2 40:33 12
5. Pyšely⋌ 7 4 0 3 47:62 12
6. Senohraby⋌ 7 4 0 3 46:65 12
7. Olbramovice⋌ 6 3 1 2 33:35 10
8. Netvořice⋌ 7 2 0 5 39:74  6
9. Sedlec-Prčice⋌ 6 1 1 4 21:50  4
10. Jankov⋌ 7 1 0 6 27:50  3
11. Týnec⋌ 5 0 0 5 11:48  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Lešany – Ostředek 6:3, Neveklov – Nespeky 4:3, Soběhrdy – Maršovice 6:1, Bystřice – Struhařov 4:4, Krhanice – Poříčí B 2:15.

1. Poříčí B⋌ 5 5 0 0 66:9  15
2. Bystřice⋌ 5 4 1 0 37:9  13
3. Struhařov⋌ 5 3 1 1 35:19 10
4. Nespeky⋌ 5 3 0 2 29:23  9
5. Soběhrdy⋌ 5 3 0 2 21:17  9
6. Neveklov⋌ 5 2 0 3 22:22  6
7. Ostředek⋌ 5 2 0 3 16:27  6
8. Maršovice⋌ 5 1 0 4 10:37  3
9. Lešany⋌ 5 1 0 4 12:45  3
10. Krhanice⋌ 5 0 0 5  9:49  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Divišov – Miřetice 4:7, Křivsoudov – Postupice 7:1, Vlašim B – Zdislavice 7:1, Velíš – Ratměřice 2:5, Čechtice – Tichonice 4:3.

1. Miřetice⋌ 5 5 0 0 37:15 15
2. Křivsoudov⋌ 5 4 0 1 49:14 12
3. Ratměřice⋌ 5 4 0 1 36:17 12
4. Postupice⋌ 5 3 0 2 23:17  9
5. Vlašim B⋌ 5 3 0 2 28:28  9
6. Tichonice⋌ 5 2 0 3 26:18  6
7. Velíš⋌ 5 2 0 3 25:25  6
8. Čechtice⋌ 5 2 0 3 15:23  6
9. Divišov⋌ 5 0 0 5 12:43  0
10. Zdislavice⋌ 5 0 0 5  4:55  0

Autor: Pavel Šimáček

30.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Slunovrat zahájil Miro Šmajda s Františkem Nedvědem
76

Slunovrat zahájil Miro Šmajda s Františkem Nedvědem v komorní atmosféře

Malá Gabriela Matoušková se narodila v pátek 16. června v 8.54  rodičům Šárce Hromasové a Karlovi Matouškovi. Při narození v benešovské porodnici vážila 3 790 gramů a měřila 51 centimetrů.  Doma ve Vlašimi se už na ni těší starší bratříček Karel (2).
7

Právě jsme se narodili

Ševcovský jarmark splácí dluh načeradským ševcům

Načeradec – Třetí ročník Ševcovského staročeského jarmarku si mohou užít zájemci zítra od 9 do 16 hodin u načeradského kostela. O zábavu, dobré jídlo i řemeslné produkty bude postaráno. Akce totiž každoročně připomíná tradici řemesel v Čechách a především ševcovství, které má v Načeradci bohatou historii.

KRÁTCE: Sloupy veřejného osvětlení pronajmou kvůli buginám

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z Benešova!

Motocyklista nepřežil nehodu, policie hledá svědky

Benešov – Otáčení do protisměru přes dvojitou bílou dělící čáru mělo fatální následky. Řidič osobního vozidla, který tento manévr podnikl na silnici 1/3 u Benešova ve směru od Prahy do Tábora, utrpěl vážná zranění.

AUTOMIX.CZ

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies