Divizní Benešov dotáhl podzim bez porážky

Plzeň – Na hřišti posledního týmu divize skupiny A, ZČE Plzeň, uzavřeli podzim velice úspěšní fotbalisté Benešova, kteří za celou první část neprohráli (první v tabulce), což si nechtěli pokazit ani v sobotním dopoledni.

16.11.2013

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

ZČE PLZEŇ – BENEŠOV 0:2

O výsledku utkání se rozhodlo již v prvním poločase, kdy hosté vstřelili dvě branky. První dějství měl v režii Benešov, i když domácí hrozili střelami z dálky a Capouch ve dvou případech své mužstvo podržel. Taktickou hrou pak hosté odehráli zbytek utkání.
„Do Plzně jsme jeli s jasným úmyslem, že tam chceme vyhrát, odvézt si tři body a udržet odstup od pronásledovatelů. Z tohoto pohledu se nám utkání podařilo. Hned na začátku jsme vstřelili gól a v jeho závěru přidali další. Měli jsme ještě několik šancí, ale bez zakončení. Ve druhé části jsme se soustředili, abychom neobdrželi branku. Chybělo nám několik klíčových hráčů, a na hře to bylo znát. Přesto se nám podařilo vyhrát a završit podzim bez porážky," uvedl trenér Benešova Luboš Zákostelský.

Branky: 7. Kučaba, 41. Prikner. Rozhodčí: Pečenka – Němec, Pastyřík. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Benešov: Capouch – Večera, Braný, Hrubý, Krejza – Zoubek, Bredler – Jíša (89. Komárek), Kučaba (89. Janovský), Prikner (84. Bubeník) – Veinlich (76. Rybařík).

Autor: Petr Roubíček