Všechny góly jsme soupeři darovali, míní Lukeš

Benešov – V pátém kole druhé dorostenecké ligy U19 se museli benešovští hráči sklonit nad uměním SKP České Budějovice, když se hosté porazili po vlastních chybách.

14.9.2011

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

SKP České Budějovice – Benešov 3:1

První poločas toho moc nenabídl. Za zmínku stojí dvě nebezpečné střely Benešovských, krásnou ránu Krejzy brankář domácích stěží vyrazil a následná dorážka Svobody skončila nad, následně pálil vedle Sochor.

Domácí si vypracovali největší šanci v závěru poločasu, kdy osamocený útočník v pokutovém území Benešova hlavičkoval těsně mimo Holadovy branky.
Druhý poločas začal pro hosty nešťastně. Nedůraznou zpětnou hlavičku brankáři vystihl domácí hráč, přehodil vyběhnuvšího Holadu a domácí šli do vedení 1:0. Benešovští však v 57. minutě vyrovnali, Svoboda přihrál Sochorovi, který střelou z hranice pokutového území nedal gólmanovi šanci – 1:1.

Vypadalo to, že by tak hostující tým mohl převzít režii hry do svých rukou. Přišla však pohroma, neboť domácí vzápětí potrestali chybu ve středu benešovské obrany – 2:1. Poté se hostující tým snažil o srovnání, nevyvaroval se však chyb v obraně a domácí podnikali nebezpečné protiútoky, které však nedotáhli do konce. Utkání rozhodla 86. minuta, když domácí z nařízeného nepřímého kopu za „malou domů“ zvýšili na 3:1 a výsledek si již pohlídali.

Trenér Benešova David Lukeš byl po zápase velmi zklamaný. „Očekávám, že hráči do utkání dají více úsilí a touhy po úspěchu. V utkání nám citelně chyběl David Skopec, který je motorem našich útočných akcí. Po bezbrankovém poločase jsme se ve druhém opět dopustili řady chyb v obranné fázi a soupeř je potrestal. Vlastně všechny tři branky jsme soupeři darovali sami.“

Branka Benešova: 57. Sochor. Poločas: 1:0.

SK Benešov: Holada - Mařinec, Hroch, F. Jendele, Balata – Marušák (63. Martin Chrpa), Krejza (68. D. Jendele), Keltner, Rezek – Svoboda, Sochor (76. Marek Chrpa).

14.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

KRIMI MIX: Řešili násilí a podvody

KRÁTCE: Nový retardér zajišťuje bezpečnou cestu školákům

Rozbil kameru, čidlo na světlo a odešel

Benešov - Nejdříve poškodil nade dveřmi kameru a pohybové čidlo na světlo, nakonec odešel z místa pryč. Proto po neznámém muži pátrají benešovští kriminalisté. Pachateli za jeho protiprávní jednání hrozí až jeden rok za mřížemi.

Na Koupáku ve Vlašimi to žije!

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Celou letní sezónu, kdy je otevřen bar Na Koupáku ve Vlašimi, jsou zde pořádány o víkendu nejrůznější akce. Jak koncerty kapel, tak i zábavná vystoupení. Během letošních prázdnin se ve Vlašimi představil Banjo Band Ivana Mládka nebo stand up comedy Na stojáka. Poslední výborný koncert obstarala blues rocková a hard rocková kapel Krausberry.

Železným dědkem se stal talent Klabouch

Maršovice – Jeden z nejstarších cyklistických závodů s nepřetržitou tradicí v České republice (32. ročník), nazvaný Železný dědek, ovládl suverénním výkonem obrovský talent české cyklistiky, osmnáctiletý Petr Klabouch. Na start se postavilo 333 cyklistů. Diváci, kteří v hojném počtu přišli závodníky podpořit, byli svědky skvělých výkonů v podání české amatérské špičky.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".