BENEŠOV – HRADEC KRÁLOVÉ 4:1

Domácí potvrzovali od začátku roli favorita a hosté jim v tom pomáhali přílišným respektem, i když také občas zahrozili jako v 16. minutě, ale brankář Kondelík hlavičku ze tří metrů vyrazil. Poté se již Benešovští hnali na branku Hradce. Balata po akci Vosáhla s Haškem ještě ztroskotal na gólmanovi, stejně dopadl i Vacek z trestného kopu. Ve 23. minutě se již domácí radovali, když vtipnou rychlou rozehrávku trestného kopu Vlasákem zakončil ranou Vosáhlo. Netrvalo dlouho, zachytil Vlasák zdánlivě ztracený míč, naservíroval ho před branku, kde ho sice Svoboda netrefil, ale Přitasil již ano. Ve 38. minutě unikl Přitasil, jehož akci a centr dokončil do prázdné branky Svoboda. Vzápětí hostující Ličman snížil po důrazu na 3:1.

Inkasovaná branka domácí hráče neznervózněla, i ve druhém poločase kontrolovali hru a v 67. minutě navýšili skóre hlavičkujícím Svobodou po trestném kopu Vosáhla od rohového kopu.

Branky: 38. a 67. Svoboda, 23. Vosáhlo, 29. Přitasil – 40. Ličman. ŽK: Cettl – Růžička. Poločas: 3:1.

Benešov: Kondelík (78. Dvořák) – Pešta, Jírů (46. Konopiský), Vacek, Vosáhlo – Cettl, Hašek – Přitasil, Balata, Vlasák (76. Maršoun) – Svoboda (68. Breburda).