Hrůza, zhodnotil výkon Machara

Bílé Podolí – Ve fotbalové I. B třídy zajížděly Chocerady bez Říčaře po domácí výhře nad Tupadly do nejvzdálenějšího koutu Středočeského kraje Bílého Podolí, kde po bezkrevném výkonu nechaly všechny body domácím.

3.9.2011

Ilustrační fotoFoto: Foto: Robin Novák

Bílé Podolí – Chocerady 2:0

Domácí měli po většinu zápasu více ze hry, v 10. minutě Holub vychytal Antoše, o chvíli později po rohu osamocený Mužátko hlavičkoval z malého vápna do břevna. Ani toto varování však na hosty neplatilo a v 17. minutě po rohu skóroval Štoček. Až po obdržené brance se i Chocerady snažily něco vymyslet, ale vázla kombinace. Mařinec nevyužil chyby brankáře, Douda mířil vedle a Vondrák se bál vystřelit. Na druhé straně brankář Holub musel vytáhnout další dobrý zákrok.

Po hodině hry zvýšil Trpišovský střelou z šestnáctky na 2:0. Oživení a naději do choceradských řad přinesl střídající Mastný, když z voleje po rohu přinutil podolského brankáře k životnímu zákroku, poté v úniku místo střely volil přihrávku, kterou však obrana zblokovala. Svým důrazem provětrával obranu, ale ta zápas přežila i díky choceradské nemohoucnosti s čistým kontem.

„Minulý zápas se s tímto nedá vůbec porovnat, chyběla bojovnost a zájem hráčů o hru. Přestože byl soupeř hratelný, nedokázali jsme více než hodinu ohrozit jeho branku,“ zlobil se choceradský kouč Jan Machara a pokračoval: „Bohužel nemohu nikoho pochválit, měřítko snese pouze brankář Holub, ale to k výhře nestačilo. Pokud uvidím, že kluci odmakali celý zápas a přesto prohrají, beru to, ale po tomto výkonu? Hrůza.“

Branky: 17. Štoček, 60. Trpišovský. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: Mužátko - Douda, Tusjak. Poločas: 1:0.

SK Chocerady: Holub - Mil. Svoboda, Benák, Šmíd, Douda - Bürgel, Kuželka, Vondrák, Mařinec (78. Vycpálek) - Kůdela, Tusjak (62. Mastný).

JAN VYCPÁLEK

3.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

KRIMI MIX: Řešili násilí a podvody

KRÁTCE: Nový retardér zajišťuje bezpečnou cestu školákům

Rozbil kameru, čidlo na světlo a odešel

Benešov - Nejdříve poškodil nade dveřmi kameru a pohybové čidlo na světlo, nakonec odešel z místa pryč. Proto po neznámém muži pátrají benešovští kriminalisté. Pachateli za jeho protiprávní jednání hrozí až jeden rok za mřížemi.

Na Koupáku ve Vlašimi to žije!

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Celou letní sezónu, kdy je otevřen bar Na Koupáku ve Vlašimi, jsou zde pořádány o víkendu nejrůznější akce. Jak koncerty kapel, tak i zábavná vystoupení. Během letošních prázdnin se ve Vlašimi představil Banjo Band Ivana Mládka nebo stand up comedy Na stojáka. Poslední výborný koncert obstarala blues rocková a hard rocková kapel Krausberry.

Železným dědkem se stal talent Klabouch

Maršovice – Jeden z nejstarších cyklistických závodů s nepřetržitou tradicí v České republice (32. ročník), nazvaný Železný dědek, ovládl suverénním výkonem obrovský talent české cyklistiky, osmnáctiletý Petr Klabouch. Na start se postavilo 333 cyklistů. Diváci, kteří v hojném počtu přišli závodníky podpořit, byli svědky skvělých výkonů v podání české amatérské špičky.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".