TEPLÝŠOVICE – CHOCERADY       7:2

Úvodní část okresního derby moc krásy nenabídla a favorizovaní domácí toho moc proti omlazenému týmu Chocerad neukázali, když jen Kukač protáhl z trestného kopu brankáře a Mládek nebyl schopen z malého vápna dopravil míč do prázdné branky po centru Krále. Až 26. minuta domácí probudila, když únik a přihrávku Krále přetavil Kačírek střelou do protipohybu brankáře v první gól.  Následně Kukač z hranice šestnáctky a Podhorský po úniku zvýšili na 3:0. Jenže hosté těsně před odchodem do kabin vykřesali jiskřičku naděje Vondrákem.

Po přestávce již kralovali na hřišti po většinu času domácí. Po centru J. Dřízala se trefil nestárnoucí Ottl netradičně pravou nohou a „angličanem", na což reagoval Říčař po trestném kopu Vondráka –  4:2. Jenže do konce zápasu stříleli již jen Teplýšovičtí. Pátý gól přidal z dorážky Král po střele Drahoty, šestý zápas měl na svědomí Chomát hlavou po rohu Ottla na zadní tyč a skóre uzavřel Král po přihrávce Ottla.

Branky: 67. a 86. Král, 26. Kačírek, 31. Kukač, 42. Podhorský, 56. Ottl,  79. Chomát – 45. Vondrák, 59. Říčař. Rozhodčí: Hruška. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 3:1.

Teplýšovice: Kohoutek – J. Dřízal, Chomát, Veselý, Nerad – Ottl – Podhorský, Kukač, Kačírek (70. Heřmánek) – Mládek (54. Drahota), Král.

Chocerady: Holub – Mařinec, Benák, M. Javůrek, L. Javůrek – Douda, Říčař, Vondrák, Kadlec – Kůdela (66. Bürger), Pavlíček (75. Klír).

Hodnocení trenéra Teplýšovic Chomáta a vedoucího mužstva Chocerad Kofroně najdete v úterním vydání Benešovského deníku.