VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Bílkovická kanonáda přípravky se zastavila na čísle čtrnáct

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních fotbalových soutěží.

22.5.2012
SDÍLEJ:

Divišovské béčko porazilo ve IV. třídě, skupiny C, Kladruby 2:1.Foto: Ivan Vondrák

III. třída A
Nespeky B – Chocerady B 4:2, Týnec B – Votice C 4:2, Soběhrdy – Zaječice 3:0, Úročnice – Krhanice 1:4, Sokol Přestavlky – Bystřice 4:2, Netvořice – Miličín 4:2, Myslič – Pyšely 0:2.


1. Sokol Přestavlky⋌ 22 18 2  2 82:29 56
2. Votice C⋌ 22 15 2  5 72:43 47
3. Soběhrdy ⋌ 22 11 5  6 44:34 38
4. Nespeky B⋌ 22 11 4  7 53:45 37
5. Netvořice⋌ 22 11 4  7 69:46 37
6. Bystřice⋌ 22 10 2 10 40:43 32
7. Týnec B⋌ 22 10 1 11 68:52 31
8. Pyšely⋌ 22  9 4  9 44:66 31
9. Myslič⋌ 22  9 2 11 54:55 29
10. Krhanice⋌ 22  8 5  9 51:50 29
11. Chocerady B⋌ 22  6 7  9 38:48 25
12. Úročnice⋌ 22  6 4 12 30:54 22
13. Miličín⋌ 22  4 5 13 34:54 17
14. Zaječice⋌ 22  0 5 17 33:93  5

III. třída B
Trhový Štěpánov B – Křivsoudov 2:2, Louňovice – Ratměřice 2:3, SK Načeradec – Bílkovice 2:3, Postupice – Mezno 2:1, Kondrac B – Dolní Kralovice 2:2, Nesperská Lhota – Velíš 2:1, Radošovice – Tichonice 0:2.


1. Bílkovice⋌ 22 16 3  3 54:20 51
2. Mezno⋌ 22 15 2  5 53:20 47
3. Dolní Kralovice⋌ 22 14 3  5 60:28 45
4. Křivsoudov⋌ 22 12 3  7 67:38 39
5. Tichonice⋌ 22 10 5  7 34:23 35
6. Kondrac B⋌ 22 10 5  7 44:29 35
7. Velíš⋌ 22  9 4  9 33:42 31
8. Postupice⋌ 22  8 7  7 40:38 31
9. SK Načeradec⋌ 22  7 4 11 43:62 25
10. Ratměřice⋌ 22  7 3 12 27:42 24
11. Nesperská Lhota⋌ 22  7 3 12 30:45 24
12. Radošovice⋌ 22  6 4 12 25:56 22
13. Louňovice⋌ 22  5 4 13 28:40 19
14. Trh. Štěpánov B⋌ 22  1 4 17 19:74  7

IV. třída A
Václavice – Lešany 2:3, Poříčí B – Heřmaničky A 6:1, Úročnice B – Jablonná 4:3, Neveklov B – Pecerady 2:0, Čerčany – Bukovany 3:2, Bystřice B – Křečovice 2:3.


1. Křečovice⋌ 18 13 3  2 64:25 42
2. Václavice⋌ 18 13 1  4 57:34 40
3. Lešany⋌ 18 12 2  4 85:27 38
4. Úročnice B⋌ 18 10 1  7 62:43 31
5. Bukovany⋌ 18  8 2  8 56:47 26
6. Čerčany⋌ 18  8 2  8 58:66 26
7. Neveklov B⋌ 18  7 3  8 40:42 24
8. Poříčí B⋌ 18  7 1 10 55:57 22
9. Pecerady⋌ 18  6 4  8 36:53 22
10. Jablonná⋌ 18  5 3 10 42:68 18
11. Bystřice B⋌ 18  4 4 10 25:52 16
12. Heřmaničky A⋌ 18  1 2 15 20:86  5

IV. třída B
SK Přestavlky – Maršovice B 7:1, Mezno B – Vrchotovy Janovice B 3:6, Olbramovice B – Jankov B 2:3, Heřmaničky B – Drachkov nehráno, Ratměřice B – Miličín B 3:2, Sedlec-Prčice B – Budenín 8:2.


1. Sedlec-Prčice B⋌ 18 14 2  2 65:19 44
2. Drachkov⋌ 17 13 2  2 69:29 41
3. SK Přestavlky⋌ 18 12 2  4 61:32 38
4. Olbramovice B⋌ 18 12 0  6 55:34 36
5. Budenín⋌ 18 10 0  8 62:42 30
6. Vrch. Janovice B ⋌ 18  9 1  8 57:40 28
7. Miličín B⋌ 18  7 3  8 36:54 24
8. Maršovice B⋌ 18  7 1 10 38:55 22
9. Mezno B⋌ 18  5 1 12 36:51 16
10. Jankov B⋌ 18  4 3 11 37:59 15
11. Ratměřice B⋌ 18  4 0 14 28:88 12
12. Heřmaničky B⋌ 17  2 1 14 24:65  7

IV. třída C
Chotýšany B – Popovice B 1:0, Ostředek B – Libež 6:2, Čechtice A – Postupice B 5:3, Sokol Přestavlky B – Soběhrdy B 6:2, Nesperská Lhota B – Struhařov B 3:2, Divišov B – Kladruby  2:1.


1. Čechtice A⋌ 18 14 2  2 74:24 44
2. Chotýšany ⋌ 18 10 3  5 61:29 33
3. Popovice B⋌ 18 10 2  6 51:36 32
4. Libež⋌ 18 10 2  6 42:48 32
5. Sokol Přestavlky B⋌ 18  9 4  5 48:29 31
6. Postupice B⋌ 18  9 3  6 52:47 30
7. Struhařov B⋌ 18  9 1  8 58:30 28
8. Divišov B⋌ 18  8 2  8 49:47 26
9. Soběhrdy B⋌ 18  5 5  8 35:46 20
10. Nesp. Lhota B ⋌ 18  5 1 12 27:77 16
11. Ostředek B⋌ 18  3 2 13 29:71 11
12. Kladruby ⋌ 18  2 1 15 20:62  7

IV. třída D
Tichonice B – Křivsoudov B 2:0, Louňovice B – Hulice 0:2, Blaník Načeradec – Zdislavice B 1:2, Čechtice B – Miřetice B 6:1, Kamberk – Keblov 4:0, Pravonín B – Libouň 2:3, Dolní Kralovice B – Vracovice 4:2.


1. Libouň⋌ 22 17 0  5 88:48  51
2. Zdislavice B⋌ 22 16 1  5 89:39  49
3. Blaník Načeradec⋌ 22 15 2  5 72:34  47
4. Pravonín B⋌ 22 14 3  5 76:54  45
5. Keblov⋌ 22 13 3  6 80:46  42
6. Kamberk⋌ 22 11 6  5 58:36  39
7. Dolní Kralovice B⋌ 22 10 2 10 55:36  32
8. Hulice⋌ 22  9 2 11 54:74  29
9. Vracovice⋌ 22  7 3 12 58:60  24
10. Křivsoudov B⋌ 22  6 5 11 36:70  23
11. Miřetice B⋌ 22  5 5 12 61:72  20
12. Louňovice B⋌ 22  5 4 13 26:65  19
13. Tichonice B⋌ 22  4 1 17 40:120 13
14. Čechtice B⋌ 22  2 3 17 34:73   9

OP dorost
Chocerady – Vlašim B 9:0, Úročnice – Divišov 3:5, Pravonín – Čechtice 2:1, Tichonice – Poříčí 5:3, Dolní Kralovice – Čerčany 3:8.


1. Pravonín⋌ 16 14 0  2 46:12 42
2. Chocerady⋌ 16 13 1  2 84:23 40
3. Divišov⋌ 16 11 0  5 53:26 33
4. Čechtice⋌ 16  8 2  6 46:27 26
5. Vlašim B⋌ 16  7 2  7 49:54 23
6. Tichonice⋌ 16  5 2  9 37:70 17
7. Dolní Kralovice⋌ 16  4 5  7 52:52 17
8. Čerčany⋌ 16  4 1 11 45:76 13
9. Poříčí⋌ 16  3 3 10 31:50 12
10. Úročnice⋌ 16  2 2 12 25:78  8

OS dorost
Olbramovice – Ratměřice 1:2, Blaník Načeradec – Bystřice 0:3, Maršovice – Radošovice 2:2.


1. Ratměřice⋌ 17 9 4  4 53:31 31
2. Olbramovice⋌ 17 9 3  5 58:34 30
3. Bystřice⋌ 17 9 2  6 38:36 29
4. Blaník Načeradec⋌ 17 7 1  9 47:46 22
5. Maršovice⋌ 17 5 2 10 28:50 17
6. Radošovice⋌ 17 5 2 10 28:55 17

OP starší žáci
Čechtice – Postupice 0:3, Bystřice – Teplýšovice 1:5, Křivsoudov – Miličín 4:0, Trhový Štěpánov – Poříčí  0:4, Bílkovice – Sedlec-Prčice 2:1.


1. Sedlec-Prčice⋌ 16 11 2  3 86:13 35
2. Postupice⋌ 16 10 3  3 46:16 33
3. Miličín⋌ 16  9 2  5 63:32 29
4. Poříčí ⋌ 16  8 3  5 23:28 27
5. Křivsoudov⋌ 16  9 0  7 39:49 27
6. Teplýšovice⋌ 16  6 4  6 37:41 22
7. Čechtice⋌ 16  5 1 10 31:58 16
8. Bystřice⋌ 16  4 3  9 19:45 15
9. Trhový Štěpánov⋌ 16  4 1 11 18:41 13
10. Bílkovice⋌ 16  4 1 11 23:62 13

OS starší žáci 6 + 1
Popovice – Tichonice 2:4, Lešany – Vr. Janovice 3:0, Olbramovice – Úročnice 7:0, Neveklov – Vlašim B 3:3, Maršovice – Kondrac 4:6, Louňovice – Pyšely 4:7.


1. Olbramovice⋌ 18 15 1  2 155:32  46
2. Lešany⋌ 18 15 1  2 104:26  46
3. Vrch. Janovice ⋌ 18 13 2  3  97:39  41
4. Pyšely⋌ 18 12 2  4 116:64  38
5. Popovice⋌ 18 10 1  7  69:51  31
6. Neveklov⋌ 18  8 3  7  68:60  27
7. Vlašim B⋌ 18  8 1  9  88:53  25
8. Tichonice⋌ 18  7 0 11  68:77  21
9. Úročnice⋌ 18  4 2 12  60:107 14
10. Kondrac⋌ 18  4 1 13  49:130 13
11. Maršovice⋌ 18  3 2 13  29:78  11
12. Louňovice⋌ 18  1 0 17  20:206  3

OP mladší žáci 7 + 1
Benešov C – Dolní Kralovice 5:2, Myslič – Krhanice 4:1, Vrchotovy Janovice – Křečovice 13:0, Velíš – Chocerady 2:5, Sedlec-Prčice – Týnec 3:1.


1. Sedlec-Prčice⋌ 16 15 1  0 127:9   46
2. Chocerady⋌ 16 12 3  1 146:13  39
3. Benešov C⋌ 16 12 3  1  99:25  39
4. Týnec⋌ 16 12 1  3 124:19  37
5. Vrch. Janovice ⋌ 16  7 0  9  62:75  21
6. Krhanice⋌ 16  4 2 10  62:101 14
7. Velíš⋌ 16  4 2 10  30:74  14
8. Myslič⋌ 16  4 0 12  19:107 12
9. Dolní Kralovice⋌ 16  3 2 11  35:74  11
10. Křečovice⋌ 16  0 0 16   9:216  0

OS mladší žáci 5 + 1
Mezno – Soběhrdy 1:8, Pravonín – Ratměřice 12:0, Zdislavice – Úročnice 13:0, Trhový Štěpánov – Kosova Hora 4:8.


1. Kosova Hora⋌ 13 10 1  2 112:46  31
2. Pravonín⋌ 13 10 1  2  95:44  31
3. Zdislavice⋌ 13 10 0  3  98:31  30
4. Soběhrdy⋌ 13  7 1  5  85:53  22
5. Trhový Štěpánov⋌ 13  6 2  5  78:56  20
6. Mezno⋌ 13  2 1 10  36:96   7
7. Úročnice⋌ 13  2 0 11  43:135  6
8. Ratměřice⋌ 13  1 2 10  39:125  5

OP starší přípravka 5 + 1
Jírovice – Tichonice 8:3, Čechtice – Sedlec-Prčice 3:4, Bystřice – Chotýšany 5:2, Benešov – Vlašim 8:5, Nespeky – Teplýšovice 7:1.


1. Jírovice⋌ 16 15 0  1 183:44  45
2. Vlašim⋌ 17 12 0  5 106:65  36
3. Týnec⋌ 16 11 1  4  79:68  34
4. Tichonice⋌ 16 10 1  5  89:50  31
5. Bystřice⋌ 16  7 5  4  65:48  26
6. Nespeky⋌ 16  6 3  7  57:78  21
7. Chotýšany⋌ 17  5 2 10  60:78  17
8. Sedlec-Prčice⋌ 17  5 2 10  63:91  17
9. Benešov⋌ 16  3 4  9  59:94  13
10. Teplýšovice⋌ 17  3 2 12  45:116 11
11. Čechtice⋌ 16  3 0 13  43:117  9

OS starší přípravky 5 + 1 A
Soběhrdy – Senohraby 9:6, Olbramovice – Zaječice 4:1, Neveklov – Jankov 3:2, Maršovice – Miličín 4:1, Týnec B – Nespeky B 7:2.

1. Olbramovice⋌ 16 16 0  0 157:12  48
2. Soběhrdy⋌ 16 12 1  3 142:50  37
3. Týnec B⋌ 16 10 1  5  96:72  31
4. Zaječice⋌ 16  9 2  5  94:42  29
5. Senohraby⋌ 16  9 1  6 110:84  28
6. Nespeky B⋌ 16  8 2  6  80:71  26
7. Jankov⋌ 16  5 0 11  57:115 15
8. Maršovice⋌ 16  3 1 12  33:84  10
9. Miličín⋌ 16  3 0 13  37:127  9
10. Neveklov⋌ 16  1 0 15  24:173  3

OS starší přípravky B 5 + 1
Bílkovice – Tichonice B 14:0, Ostředek – Trhový Štěpánov 3:11, Struhařov – Miřetice 3:5, Křivsoudov – Vlašim B 9:2, Zdislavice – Kondrac 7:4, Nesperská Lhota – SK Načeradec 0:12.


1. Křivsoudov⋌ 18 17 0  1 198:31  51
2. SK Načeradec⋌ 18 14 0  4 130:70  42
3. Vlašim B⋌ 18 12 2  4 110:55  38
4. Trh. Štěpánov⋌ 18 12 2  4 132:81  38
5. Bílkovice⋌ 18 11 1  6 111:57  34
6. Tichonice ⋌ 18  9 2  7  93:101 29
7. Zdislavice⋌ 18  9 1  8  90:78  28
8. Miřetice⋌ 18  5 1 12  44:137 16
9. Kondrac⋌ 18  5 0 13  86:110 15
10. Struhařov⋌ 18  4 2 12  51:104 14
11. Nesperská ⋌ 18  3 0 15  42:143  9
12. Ostředek⋌ 18  1 1 16  40:160  4

Autor: Pavel Šimáček

22.5.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Výtluky na mostu, který je vystavěný na řece Blanici na území městyse Louňovice pod Blaníkem, trápí řidiče směřující na ves Libouň.
3

Výmoly na silnicích obtěžují řidiče roky

V Týnci se konal první taneční maraton Y cup, při němž soutěžilo 540 tanečníků
AKTUALIZOVÁNO
39

V Týnci se konal první obří taneční maraton Y cup

KRÁTCE: Děti navštíví hasiče

Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.

Vrtulník záchranky loni pomohl ve středních Čechách 231 pacientům

Střední Čechy - Vrtulník letecké záchranné služby loni pomohl ve středních Čechách 231 pacientům. 

Předseda sněmovny Jan Hamáček pokřtil káně a prohlédl si zbrojovku

Benešovsko – Nejprve Vlašim, pak Benešov. Takový byl itinerář pondělního výjezdu do středočeského volebního obvodu Jana Hamáčka, předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Pozor! Malé děti lákají do auta

Říčany – Neznámé osoby se snaží nalákat do svých vozů malé děti. Případy byly zatím zaznamenané v Říčanech a blízkém okolí.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies