TACHOV – SK BENEŠOV                      2:1

Ve vyrovnaném utkání mohli hosté v první půli jít do vedení. Jenže Páv ani Němec neměli seštelovaná mířidla. Domácím se podařilo v 70. minutě vstřelit Machačem branku. Benešov odpověděl zvýšeným tlakem. Nejprve Zoubek z metru  zacinkal na tyč a v 89. minutě Veinlich ze závaru vyrovnal. Chybu v rozehrávce Benešova vystihl Hudec a přesně mířenou střelou ze čtverce stanovil konečný výsledek.
Trenér Benešova Martin Bárta byl po zápase hodně zklamaný. „Utkání jsme si neprohráli v samotném závěru, ale soupeře jsme měli potrestat v první půli z brejků. V obou případech jsme zvolili špatné řešení. Prohráváme se soupeři ze dna tabulky, s kterými bychom měli zvítězit. Mužstvo, které pomýšlí na postup si toto nemůže dovolit.

Branky: 70. Machač, 90+2 Hudec – 89. Veinlich. Rozhodčí: Henych. ŽK: Folejtar/Němec. Diváci: 161. Poločas: 0:0. Benešov: Capouch – Zoubek), Žák, Hrubý, Komárek (73. Veinlich) – 0. Štěpán, Turek, Bredler, Večera (68. Vrňák) – Němec, O. Páv.