Starší žáci

SK Benešov – Sedlčany 3:1
Od začátku měli domácí překvapivě převahu, kterou gólově vyjádřili v 8. minutě Netolickým, ten zakončil k tyči přesnou přihrávku Stanky. Těsně před koncem poločasu poslal Balík dlouhý míč za sedlčanskou obranu a neúnavný Kubín umístěnou střelou překonal brankáře. V úvodu druhé půle hosté snížili po standardní situaci, ale domácí ihned zareagovali, když se po trestném kopu Shapovala, vyhranému souboji Jírů, dostal míč ke Skopcovi, a ten se pěkně trefil pod břevno. Hostům vzal třetí gól vítr z plachet, navíc o chvíli později přišli o zraněného gólmana, a tak Benešov uhrál důležité body v bojích o záchranu.

Branky Benešova: 8. Netolický, 29. Kubín, 39. Skopec. Poločas: 2:0.

SK Benešov: Bébr – Vyhlídal, M. Balík (56. Masopust), Skopec, L. Balata – Jírů, Stanka, Shapoval, Netolický – Kubín, Eliáš (28. Verner).

Tatran Rakovník – Vlašim 0:1
Vlašimští si v prvním poločase vytvořili mírnou převahu, vypracovali si několik slibných šancí, ale v zakončení zklamali. V závěru poločasu se však podařilo Kučerovi překonat domácího brankáře. Postupně se hra vyrovnávala a šance byly vidět na obou stranách. Ve druhé půli domácí zvýšili tlak, vytvořili si několik příležitostí, které však brankář Kotouček zlikvidoval. Vlašimáci měli ještě v závěru utkání možnost na zvýšení skóre, ale v koncovce opět zklamali, přesto si odvezli těsné vítězství.

Branka: Kučera. Poločas: 0:1.

FC Graffin Vlašim: Kotouček – Bělohlávek, Kučera, Moudrý, Habal - Žirovnický, Janovský, Cacák, Filip – Rybařík, Kabát. Střídali: Ptáček, Slavata.

Mladší žáci

SK Benešov – Sedlčany 6:0
Od úvodního hvizdu rozhodčího se valil jeden útok za druhým na branku Sedlčan, které si za celý zápas nevypracovaly žádnou šanci. Křemen hlavou po rohu Masopusta, Šach po centru V. Balaty, opět Křemen po rohu Masopusta, Maršoun po nabídce V. Balaty, Straka po rohu a nebojácný V. Balata po centru Šacha, šestkrát rozvlnili hostující síť.

Branky: Křemen 2, Šach, Maršoun, Straka, V. Balata. Poločas: 2:0.

SK Benešov: Kukura (37. Sadílek) – Konopiský (31. Hýbek), Vycpálek (31. Straka), Hašek, Melichar (37. Slunéčko) – V. Balata, Křemen, Masopust, Maršoun – Eliáš (37. Rozsypal), Šach.

Tatran Rakovník - Vlašim 1:9
V úvodních minutách zápasu byla hra vyrovnaná, ale postupně se začali více prosazovat hosté. Vedení se však ujal v 8. minutě Rakovník, když z přímého kopu z dvaceti metrů zaznamenal branku gólman domácích. Hosté se dočkali vyrovnání ve 13. minutě, kdy pokutový kop za faul na Staňka proměnil s přehledem Přitasil. Ten samý hráč využil ideální přihrávku Jeništy a upravil ve 20. minutě na poločasových 1:2. Po změně stran se stupňovala převaha Vlašimských. Ve 40. minutě dokončil dorážkou po střele Vlasáka hattrick Přitasil. Ve 46. minutě se prosadil individuálně Staněk a tentýž hráč upravil na 1:5 po centru Švece. Další zásahy postupně přidali dvakrát Pavouček po přihrávkách Staňka a Šimona, Švec po asistenci Pavoučka a Srb po přihrávce Švece.

Branky Vlašimi: Přitasil 3, Staněk 2, Pavouček 2, Švec, Srb.

FC Graffin Vlašim: Babka - Filip, Cacák, Vlasák, F. Zvára - Cetl, Přitasil, Švec, Janák – Staněk, Jeništa. Střídali: Srb, Šimon, Novák, Pavouček.