SK Benešov - Motorlet Praha 2:2

V prvním poločase byli lepší domácí a Stoszek měl třikrát blízko ke gólu, když nejprve poslal nabídku Chomáta vedle, poté předvedl brankář parádní zákrok proti jeho nádherným nůžkám a nakonec hlavičkoval vedle po úniku Veselého. Navíc Turek po uličce Bárty trefil tyč. Hosté se nechovali jako lídr, přesto jim stačila jedna akce a centr Rezka přetavil v gól hlavou Vagrčka.

Po přestávce upadla hra do průměru. V 67. minutě přetlačil Glasnovič v souboji Doseděla a podél Capoucha zavěsil – 0:2. Domácí nesložili zbraně. Nejprve Stoszek pálil z voleje nad, ale v 81. minutě, po dlouhém výkopu Capoucha, vybojoval míč Stoszek pro Zelenku, a ten ranou pod břevno snížil. Závěrečný tlak Benešova byl drtivý a standardní situace dlouho nepřinášely úspěch. Až ve čtvrté minutě nastavení vypálil Chomát, trefil Bártu do boku a od něj se míč odrazil do sítě.

„Opět jsme vybojovali bod v závěru. V první půli jsme hráli kvalitně, ale vypracované šance jsme neproměnili a měli i smůlu. Naopak jsme po chybě obrany inkasovali. Po přestávce jsme začali vlažně, hráli půlhodiny špatně, čehož hosté využili ke vstřelení druhé branky. V závěru jsme začali hrát vabank, což se nám nakonec vyplatilo, hlavně při vyrovnávajícím gólu v nastavení jsme měli štěstí. Bod tedy nakonec beru,“ oddechl si sportovní ředitel Benešova Ladislav Fiala.

Branky: 81. Zelenka, 90 (+ 4) Bárta – 28. Vagrčka, 67. Glasnovič. Rozhodčí: Mareška. ŽK: Machurka (M). Diváci: 296. Poločas: 0:1.

SK Benešov: Capouch - Veselý, Doseděl, Křivohlavý - Žák, Zelenka, Chomát, Bárta, Štěpán - Turek (65. Braný), Stoszek.