Arsenal Bn – Klokani Vršovice 3:3
Úvod utkání vyšel domácím na jedničku. V první minutě Janda vysunul českou uličkou Kiliána, který si pohrál i gólmanem a poslal míč do prázdné branky – 1:0. Arsenal pokračoval v útočné hře, ale neproměňoval šance. Až v 9. minutě našel Kondrát přesným výhozem Kiliána, který s přehledem přehodil padajícího gólmana. O chvíli později nastřelil Brunclík z desetimetrového kopu jen tyč. Vzápětí však Pavlík vyslal ke skórování Žáčka, a ten přesnou střelou k tyči vstřelil třetí branku Arsenalu. Další domácí šance již změnu skóre nepřinesly (Hampešt, Kilián (tyč) a Janda). Hosté se do vážnější akce dostali až v závěru poločasu, kdy se Samek prodral benešovskou obranou, ale Kondrát ho vychytal.
Druhý poločas začal ve znamení hostující aktivity, ale Kondrát držel nulu na svém kontě až do 27. minuty, kdy skončila za jeho zády tečovaná střela Samka. Domácí hrozili z kontrů – Pavlík, Žáček a Brunclík (tyč). Ve 35. minutě prostřelil Slunéčko z otočky benešovského brankáře. V závěru zápasu drama vyvrcholilo. Klokany od vyrovnání zastavila tyč, Arsenal odmítl pojistit své vedení střelou smolaře Brunclíka (potřetí do tyče) a hosté z rychlého protiútoku vyrovnali Samkem.
„Odehráli jsme perfektní první poločas. Soupeře jsme přehrávali, vytvářeli si šanci za šancí, hosté nevěděli, kde jim hlava stojí a jen díky skvělému brankáři a naší horší koncovce inkasovali jen tři branky. Ve druhém poločase jsme již více zalezli, docházely nám síly, soupeř potvrdil roli favorita. V závěru zápas gradoval a jen škoda, že za stavu 3:2, trefil Brunclík jen tyč prázdné branky. Naopak z protiútoku hosté stav vyrovnali. S druhým mužstvem soutěže jsme odehráli vyrovnanou partii a ukázali, že na něj umíme zahrát. V kontextu utkání je asi dělba bodů spravedlivá, ale já si myslím, že jsme měli zvítězit,“ zhodnotil zápas trenér Arsenalu Otto Kovář.

Branky: Kilián 2, Žáček – Slunéčko 2, Samek. Asistence: Janda, Kondrát, Pavlík – Málek, Frohna, Samek. Rozhodčí: Nagy, Blažej. Diváci: 100. Poločas: 3:0.

Arsenal Benešov: Kondrát – Brunclík, Pavlík, Mrha, Kahoun, Hampešt, Kilián, Žáček, Janda.