Ani devátá trefa kanonýra Davídka nepomohla

Průhonice - V minulém fotbalovém zápase I. B třídy nasypali sedleckoprčičtí hráči sedm gólů do sítě béčka Kunic, tentokrát se v Průhonicích trefili dvakrát, což bylo ale málo.

20.10.2013

Ilustrační fotoFoto: Lenka Břicháčková

PRŮHONICE – SEDLEC-PRČICE 3:2

Zápas začal ve vysokém tempu a ze spousty osobních soubojů vyplynul první gól, když po faulu Polidara ve 20. minutě proměnil penaltu Sedláček. Hosté však dokázali rychle srovnat, když opět projevil svoje kvality kanonýr Davídek a odražený balón poslal do sítě.

Druhá půle začala opatrně a obrany hrály bez větších chyb. Po hodině hry se po faulu před sedleckoprčickou šestnáctkou postavil k míči Kuneš a trefil se přesně. Netrvalo dlouho a domácí se radovali po trefě Sedláčka potřetí. V 80. minutě sice snížil hlavou Polidar, ale více již hosté nestihli.

Branky: Sedláček 2 (1 x z PK), Kuneš – Davídek, Polidar. Rozhodčí: Bekešský. Bez karet. Poločas: 1:1.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Prchlík, Šetina, Polidar, Nousek, L. Pištěk, T. Pištěk, Raček, Hájek, Davídek, Kotva. Střídali: Kabíček, Pech.

Čtyři návrhy kuchyně, která bude součástí obýváku

Manželé stojí před rozhodnutím, zda koupit byt. Bojí se totiž, že se jim do jedné místnosti nemůže vejít kuchyň, jídelní kout i obývák. Od toho je tu naše designérka Bára, která ukáže, že i na malém prostoru lze skloubit více funkcí.

Svědky kuriózní nehody u dálnice hledají policisté

Loket - K poněkud nestandardní dopravní nehodě došlo v pátek 12. května krátce před 13. hodinou. Na parkovišti před fastfoodem u dálnice D1 u sjezdu na Loket nezvládl řidič výjezd z parkovacího místa a sjel ze svahu. Situaci sledovala řada svědků, policie kvůli šetření potřebuje jejich výpovědi.

OBRAZEM: Vlašimské koupaliště pečlivě připravují na letní sezónu

Vlašim - Venkovní koupaliště ve Vlašimi vstoupí do letní sezóny opět v novém kabátě. Pracovníci vlašimských sportovních zařízení vyndali nářadí a začali areál připravovat pro blížící se otevření.