VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Aktuální výsledky okresních fotbalových týmů

Benešovsko - Přinášíme výsledky okresních fotbalových týmů

24.5.2009
SDÍLEJ:

V pátečním zápase IV. B třídy porazil Budenín na votické umělé trávě Neustupov 2:1.Foto: Foto: Pavel Bradáč

Okresní přebor

Votice B – Struhařov 5:3 (2:2), branky: Daniel 3, L. Budil, Kuneš - M. Kaňka 2, Mareš.

Neveklov – Divišov 3:1 (1:0).

Olbramovice – Zdislavice 1:0, branka: vlastní

Bílkovice – Teplýšovice B 0:7 (0:2), branky: Micka 3, Klabík 3, Hasenkopf

Chotýšany – Sedlec - Prčice 3:2 (1:0), Khandl, Povolný, Hanuš - T. Pištěk, Polidar.

Vrchotovy Janovice – Čerčany 3:2 (1:1), Němec 3 - Maršíček, Martiník.

Miřetice – Jírovice 1:2.


III. A třída

Krhanice – Miličín 1:2 (0:0), Unger - Žbánek, Dostál.

Heřmaničky – Lešany 2:1 (2:0), branky: J. Růzha, Koukal - Moulík

Nespeky B – Bystřice 2:3 (0:1), branky domácích: Kořínek, Matyášek

Václavice – Sokol Přestavlky 0:2 (0:0)

Maršovice B – Úročnice 1:3 (1:1)

Soběhrdy – Týnec B 4:1 (1:0), branky Soběhrd: T. Vilímek 2, F. Müller 2.

Mezno – Chocerady B 4:2 (1:1), branky domácích: Šlejmar 2, Kubec, Říha


III. B třída

Ratměřice – Dolní Kralovice 4:3 (4:1), Matoušek, Pospíšil, Kucharčík, Liška - Hanousek, Kamarýt, Jelínek.

Postupice – Kondrac B 2:0 (0:0), branky: P. Šetek 2

Tichonice – Křivsoudov 2:2 (2:0), branky domácích: Šťastný, Kučera

Kladruby – Čechtice 6:2

Ostředek – Popovice 5:0 (3:0)

Velíš – Chotýšany B 6:0

SK Načeradec – Pravonín 3:4 (2:2), Fenar 2, Šindelář - Babický 2, Klejna, Moravec


IV. A třída

Zaječice – Úročnice B 5:1.

Jablonná A – Čerčany B 4:3 (3:2)

Bukovany – Soběhrdy B 0:2 (0:1)

Křečovice – Jankov A 2:5.

Poříčí B – Pecerady 2:0 (1:0), Dvořák, Pospíšil.

Václavice B – Neveklov B 3:2.


IV. B třída

Budenín – Neustupov 2:1 (2:1), Skála, Novák - Budil.

Sedlec–Prčice B – Mezno B 6:0 (6:0), Hedvik 2, M. Tvrdý 2, L. Tvrdý, Petržílka.

Olbramovice B – Drachkov 0:3 (0:1), Tůma, Zeman, Daniel

Bystřice B – Jankov B 3:1 (2:1)

SK Přestavlky – Ratměřice B 2:2.

Kamberk – Miličín B 3:1 (2:0).


IV. C třída

Velíš B – Louňovice B 3:1

Myslič – Nesperská Lhota B 6:1 (3:1), branky Mysliče: Sosnovec 2, Cerman, Jarný, Kymlička, Žaba.

Radošovice – Tichonice B 4:0 (2:0), Krch 2, Pilař, Martínek

Libež – Postupice B 5:3 (2:1), Bucala 2, Žirovnický, Bařina, Vrba - Jíša, J. Tůma, P. Šetek.

Struhařov B – Popovice B 3:1 (1:0)


IV. D třída

Dolní Kralovice B – Louňovice A 1:1 (0:1), branka Dolních Kralovic: Boček.

Hulice – Libouň 5:0 (3:0), Sejdl 3, Boček, Kapek

Zdislavice B – Trhový Štěpánov B 1:5.

Vracovice – Nesperská Lhota A 3:5 (0:3)

Miřetice B – Křivsoudov B 2:3 (2:0)

Pravonín B – Čechtice B 3:0 (3:0), Švec, P. Ondrák, Čičatka

Keblov – Blaník Načeradec 3:7 (0:3)

Autor: Petr Roubíček

24.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Masopustní veselí se nevyhnulo ani městysi pod Blaníkem.
9

OBRAZEM: Masky vítaly jaro pod Blaníkem

Vášní Aleny Jenšíkové je kamberské Muzeum venkova.
5

Muzeum venkova ukrývá rodinné poklady z bývalé továrničky

OBRAZEM: Při masopustním putování je důležité pečlivě rozložit síly

Maršovice – Pojedenácté se v režii ochotníků ze Zornice konal maršovický masopust. Počet masek tentokrát předčil jubilejní oslavy a bylo jich možná více, než padesát. Proti loňsku dorazili na koních tři mušketýři a v dodávce přišla o lásce a míru diskutovat také parta hippies.

Benešovští záchranáři by následky terorismu zvládli nejlépe

Benešov – Dva dny trvala prověrka záchranářských posádek, které se musely postarat o oběti simulovaných teroristických útoků. Mezi profesionálními záchranáři, členy Červeného kříže, mediky, hasiči a vojáky si nejlépe vedli benešovští pracovníci Zdravotnické záchranné služby.

Nehoda komplikuje dopravu na mezinárodní silnici E55 u Olbramovic

Olbramovice - Dopravní nehoda dvou osobních aut dnes, v sobotu 25. února dopoledne, výrazně omezila dopravu v Olbramovicích na mezinárodní silnici E55. Na místě zasahují hasiči a kvůli zraněným i zdravotničtí záchranáři.

Česká fotbalová liga

15.kolo

19.11.2016
Převýšov Štěchovice 1 : 2
Písek Zápy 2 : 5
Olympia HK Vltavín 2 : 0
Litoměřice Chrudim 0 : 4
Vyšehrad Benešov 2 : 3
K.Dvůr Domažlice 3 : 0
Jirny Tachov 2 : 0
Hořovicko Dobrovice 0 : 1
Táborsko B Benátky 1 : 0

16.kolo

07.09.2016
Domažlice Písek st
Chrudim Jirny st
Štěchovice Vyšehrad st
Táborsko B Převýšov st
Vltavín Hořovicko st
Zápy Litoměřice st
Benátky Tachov st
Benešov Olympia HK st
Dobrovice K.Dvůr st

Česká fotbalová liga - 2016/2017

Poř. Mužstvo Z V R P S B
1. Jirny 18 16 0 2 50 : 15 44
2. FC Olympia Hradec Králové 18 12 0 6 40 : 17 37
3. FK Králův Dvůr 18 12 0 6 32 : 20 36
4. SK Benešov 34 14 0 20 43 : 86 36
5. Zápy 18 10 0 8 43 : 29 32
6. Loko Vltavín 18 11 0 7 40 : 29 32
7. Převýšov 18 9 0 9 30 : 21 31
8. FK Slavoj Vyšehrad 18 9 0 9 34 : 29 31
9. Štěchovice 18 11 0 7 30 : 25 31
10. AFK Chrudim 18 10 0 8 30 : 22 29
11. Tachov 18 9 0 9 31 : 30 28
12. Jiskra Domažlice 18 9 0 9 31 : 28 27
13. FK Dobrovice 18 9 0 9 33 : 33 27
14. FK Litoměřice 18 9 0 9 25 : 26 27
15. Písek 18 6 0 12 22 : 31 21
16. SK Benátky nad Jizerou 18 5 0 13 17 : 28 14
17. Táborsko B 18 4 0 14 19 : 51 14
18. FK Hořovicko 18 5 0 13 7 : 35 13

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies