VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

23.1.2017

Na silnici z Benešova do Mirošovic se srazila dvě auta

Pětihosty - Srážka dvou osobních aut na silnici I/3 Benešov - Mirošovice si v pondělí 23. ledna v 8.35 vyžádala zranění. Na místě zasahují složky IZS. Před nehodou se tvoří kolony.

22.1.2017

Žena si položila telefon vedle sebe a přišla o něj

Benešov - Telefon si na malou chvíli položila návštěvnice obchodního domu vedle sebe na lavičku a dosud neznámý zloděj ji okradl.

21.1.2017

Návštěvníka baru okradl jeho příbuzný

Bystřice – Před 4. hodinou ráno zjistil návštěvník jednoho z bystřických barů, že mu chybí peněženka s platební kartou, doklady a 40 tisíc korun.  V baru předtím popíjel alkohol se svým příbuzným, ale po nějaké době usnul.

16.1.2017

Zanedbaný pes běhal po Bedrči, druhý byl uvázaný u stromu na Klášterce

Benešov - S neskutečným případem lidské lhostejnosti se v neděli 15. ledna setkali strážníci městské policie.

16.1.2017

Dopravní nehodovost na Benešovsku vloni opět vzrostla

Benešovsko –  Přibylo mrtvých, těžce i lehce zraněných, výrazně stoupla i škoda na vozidlech.  V loňském roce vzrostl i počet nehod, při kterých byli viníci pod vlivem alkoholu.

AKTUALIZUJEME
13.1.2017

Závada na troleji zpozdí vlaky do Benešova i Davle

Benešov -  Vlaky v pražském železničním uzlu brzdí v pátek 13. ledna od 8.42 hodin rozsáhlá porucha troleje na pražském odstavném nádraží a omezení provozu ve Vršovicích.

12.1.2017

Hledají řidiče a auto, které porazilo blikače přejezdu

Dobříčkov  – Neznámý řidič při projíždění pravotočivé zatáčky před spodním železničním přejezdem u obce Dobříčkov na vlašimské silnici II/112 ve směru od Benešova pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky, dostal smyk a vjel částečně vlevo mimo komunikaci.

AKTUALIZOVÁNO
12.1.2017

Zalomený kamion zablokoval silnici

Divišov - Asi na hodinu bude po dobu vyprošťování ve čtvrtek 12. ledna mezi 10. a 13. hodinou zcela uzavřená silnice II/111 mezi Šternovem a Českým Šternberkem, kterou blokuje v serpentinách zalomený kamion. Než ho těžká technika vytáhne, objedou ho jen osobní auta, nákladní auta na 3,5 tuny mají vjezd zakázaný. Před 13. hodinou byla nehoda odstraněná.

12.1.2017

Policie pátrá po seniorce, která je postrádaná už měsíc

Mnichovice - Policisté od poloviny loňského prosince pátrají po čtyřiaosmdesátileté ženě z Velkých Popovic, která byla sousedy naposledy viděná v bydlišti v pondělí 28. listopadu kolem poledne.

AKTUALIZOVÁNO
12.1.2017

Noční sněžení a ranní břečka se podílely na čvrtečních nehodách

Benešovsko - Necelé tři centimetry večerního sněžení působilo potíže motoristům na silnicích regionu ještě ve čvrtek 12. ledna ráno. Přestože hlavní tahy byly řádně protažené a prosolené, na hlavní silnici I/3 mezi Benešovem a Mirošovicemi se u Senohrab tvořila kolona s půlhodinovým zdržením.

11.1.2017

Zabavený šicí stroj, trička a mikiny předali potřebným

Benešov – Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Benešově připadl na základě rozsudku šicí stroj, stovky triček a mikin zabavených při prošetřování trestné činnosti porušování práv k ochranné známce. ÚZSVM následně všechny předměty bezúplatně předal Centru sociálních služeb Hrabyně.

11.1.2017

Auto narazilo na hlavní silnici I/3 směrem na Prahu do stojícího náklaďáku

Benešovsko - Ve středu 11. ledna dosahovaly ranní teploty v regionu minus 18 až 21 °C a docházelo k nehodám i zpoždění vlaků.

10.1.2017

Policii se stále nedaří najít mladíka z Benešova

Benešov – Už déle než rok policie hledá pětadvacetiletého Petra Marka podezřelého z krádeží.

AKTUALIZOVÁNO
10.1.2017

Rychlíky do Prahy brzdila porucha výhybky v Ševětíně

Benešov - Ve stanici Ševětín došlo v úterý 10. ledna ráno po 8. hodině k poruše výhybky, takže provoz vlaků zastavený. Rychlíky do Prahy z Českých Budějovic mohou být zpožděné.

AKTUALIZOVÁNO
7.1.2017

Mezi Benešovem a Mirošovicemi u Pětihost je nehoda

Benešovsko - U Pětihost se v sobotu 7. ledna před 17. hodinou na silnici I/3 mezi Benešovem a Mirošovicemi srazila dvě osobní auta. Místo je průjezdné jedním jízdním pruhem, ke zranění nedošlo.

6.1.2017

Mladý řidič na Silvestra srazil na přechodu u kina seniorku

Votice – Motorista porazil starší ženu. Zastavil a začal jí společně s kolemjdoucími pomáhat. Seniorka řekla, že není zraněná, tak se účastnící i svědci rozešli na silvestrovské oslavy. Přesto by dopravní policisté potřebovali mladého řidiče i svědky vyslechnout.

28.12.2016

Vánoce, to byly znovu také nevhodné dárky

Benešovsko – Trapné ticho u vánočního stromečku místo projevů radosti. Kdo by podobnou chvilku po rozbalení dárku nezažil?Když se má jednat o překvapení, a o to pod vánočním stromkem přece jde, není lehké se obdarovanému trefit do vkusu. Někdy se to ale „povede" tak, že přehmat nabírá katastrofických rozměrů. Pod příslibem anonymity, především kvůli ohleduk samotným dárcům, se dotazovaní svěřili se svými zkušenostmi s nepraktickými a někdy až „zbytečnými" vánočními dárky.

25.12.2016

Ani Vánoce se na Benešovsku neobešly bez vážných nehod

Poříčí nad Sázavou – Zatímco ve většině domácností sledovali lidé se svými dětmi štědrovečerní pohádku, na takztvané „staré pražské" silnici, která je v Poříčí nad Sázavou pojmenovaná jako ulice Pražská, bojovali členové Integrovaného záchranného systému o život. Ne svůj, ale řidičky, která ze zatím nezjištěných příčin nabourala do jednoho ze vzrostlých stromů, které tvoří ve směru na Městečko a Nespeky lipovou alej.

AKTUALIZUJEME
23.12.2016

Ledovka znovu komplikuje dopravu i na Benešovsku, dálnice D1 stojí

Benešovsko - Varování hydrometeorologů se znovu vyplnila a dopravu v Česku, včetně té na Benešovsku, komplikuje v pátek 23. prosince ledovka na vozovkách. Problémy se řetězí také kvůli tomu, že se údržba cestářů míjí účinkem. Déšť totiž rozmrazovací sůl z vozovky splachuje a tím je chemické ošetření neúčinné.

19.12.2016

Kvůli ledovce na chodnících hospitalizovali v benešovské nemocnici devět lidí

Benešovsko – Kromě dvou nejtragičtějších případů, při nichž kvůli ledovce na Benešovsku na dálnici D1 v neděli zahynuli dva lidé a další se vážně zranili, hospitalizovali zdravotníci z benešovské nemocnice dalších devět lidí.

18.12.2016

Dálnice D1 byla v neděli ve směru na Brno uzavřena od 15. do 30. kilometru

Benešovsko - Dálnice D1 byla v neděli ve směru na Brno uzavřena kvůli sérii nehod od 15. až po 30. kilometr. Objízdná trasa nebyka stanovena, v celém regionu byly silnice pokryté ledem.

AKTUALIZUJEME
18.12.2016

Nehod přibývá, řidiče překvapila nebezpečná ledovka, na D1 zemřeli dva lidé

Benešovsko - Kromě hromadné nehody na dálnici D1 ve směru na Brno, v úseku u Mirošovic, a kolize dvou vozidel ve Vlašimi se v neděli ráno potýkali řidiči s nebezpečnou ledovkou i na dalších místech na Benešovsku. 

AKTUALIZOVÁNO
18.12.2016

Ledovka ohrozila dopravu, několik lidí je těžce zraněno

Mirošovice/ Vlašim - Kvůli ledovce na silnicích nezvládlo několik řidičů řízení. 

12.12.2016

Cizinci vybírající na charitu před strážníky utíkali

Benešov –  Hlídka městské policie zajistila dva cizince, kteří od důvěřivých občanů vybírali peněžní dary na údajnou dobročinnou sbírku. Při příjezdu strážníků na místo se dali oba muži na útěk.

12.12.2016

Při nárazu auta do stromu došlo ke smrtelnému zranění

Trhový Štěpánov  -  Na silnici do Štěpánovské Lhoty narazilo v pondělí 12. prosince ráno v 6.45 osobní auto do stromu. Došlo ke smrtelnému zranění.

AKTUALIZOVÁNO
8.12.2016

Na silnici mezi Střezimíří a hlavní silnicí I/3 havarovalo nákladní auto

Mezno - Nákladní automobil havaroval ve čvrtek 8. prosince po 13. hodině na silnici III/ 12144 v obci Mezno. Havárie si vyžádala zranění, místo je s opatrností průjezdné

7.12.2016

Nehoda u rybníka Smikov zastavila dopravu

Chotýšany - Dopravu na silnici mezi Benešovem a Vlašimí včera ráno zkomplikovala v zatáčkách u rybníka Smikov nedaleko Chotýšan nehoda osobního auta.

6.12.2016

Kromě Mikuláše spěchali do Pohoří i hasiči

Povltaví - Mikulášskou pohodu v chatové osadě Pohorka u obce Pohoří v okrese Praha-západ narušil v pondělí 5. prosince požár jedné z chat.

4.12.2016

Na silnici Praha - Tábor se srazila dvě auta

Miličín  - V neděli 4. prosince v 10 hodin se na silnici I/3 u Miličína srazila dvě osobní vozidla. Na místě jsou složky IZS, probíhají záchranné a vyprošťovací práce.

1.12.2016

Neznámá dvojice může o krádeži znát podrobnosti

Vlašim – Krádež peněz se odehrála v osadě Světlá u Louňovic pod Blaníkem, se zabývají policisté z obvodního oddělení Vlašim. Z místnosti místního pensionu dosud nezjištěný pachatel ukradl během noci z 29. na 30. července finanční hotovost přesahující 11 tisíc korun.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení